Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna babka z forum

6 tydzień ciązy od OM , jest pęcherzyk nie ma zarodka

Polecane posty

Gość gość
Gwarancją nie jest, ale daje więszką nadzieję niż jego całkowity brak, choć jak widać różnie bywa... :/ :( Dobrze, że czekałaś i przynajmniej miałaś 100% pewności na czym stoisz. Ja też zamierzam czekać ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekałam ale już ma samoistne poronienie bo nie dawali mi szans tak od 8 tyg ciązy a cały czas był pęcherzy ciązowy i żółtkowy bez zarodka prawie przed 12 tym poroniłam , zółłtkowy nie daje zadnej gwarancj , a beta mi super przyrastała i co z tego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, jestem w 6 TC , w tamtym tygodniu robiłam pierwszy raz betę i wyszła 1013, po 4 dniach było 1800, na wizycie moja gin powiedziała że jest to za niski przyrost bety, zrobiła USG i stwierdziła że jest pecherzyk z ciałkiem żółtym ale brak zarodka, wypisała mi skierowanie do szpitala, tam byli bardzo zdziwieni że przyszłam z takim problemem, zrobili USG i stwierdzili że jest pecherzyk, wprawdzie trochę mniejszy niż powinien ale jeszcze wszystko się może zdarzyć i mam czekać. Moje pytanie do czy przy takiej becie jest szansa na pojawienie się zarodka ? Jaki poziom bety miały osoby u których jednak zarodek się pokazał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat@

Cześć. Dziś byłam u lekarza. 6tygodni od OM, pęcherzyk 4mm...lekarz mówi, że albo ciąża ma mniej, niż 4tyg, albo nieprawidłowo rozwinięta. Kontrola za dwa tygodnie.

Jak z Waszymi doświadczeniami??,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat@

Cześć. Dziś byłam u lekarza. 6tygodni od OM, pęcherzyk 4mm...lekarz mówi, że albo ciąża ma mniej, niż 4tyg, albo nieprawidłowo rozwinięta. Kontrola za dwa tygodnie.

Jak z Waszymi doświadczeniami??,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×