Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosinka

Panny młode - a raczej mężatki wrześniowo-październikowe

Polecane posty

Gość rosinka

Co tam u Was, co się zmieniło, zmienia?? U nas nie ma większej różnicy przed ślubem a teraz, tyle że oficjalnie śpimy razem ;) Szykujemy się do przeprowadzki do własnego "M" na razie kończymy remoncik. Slub mi zleciał nie wiem kiedy byłam na nogach od 6 do 11 dnia następnego a mam wrażenie że to było raptem ze 3 godziny ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, mnie też ten czas zalecial niemiłosiernie szybko - jest super - ja się wprowadziłam było bardzo ciężko wyprowadzić się z domku swojego ale do męża - nie kłocimy się - tylko zaczęły się problemy o ktorych kiedyś \"nie miałam pojęcia\" co na obiad, co kupić - cóż takie życie.... Niczego nie żałuję -to był najpiękniejszy dzień w moim życiu - mimo iż pewni przyjaciele nas zawiedli.... Obyśmy zawszy były takie szczęśliwe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubassekk
witajcie ja bralam slub 21.09.2007 i zmienilo sie to ,ze codziennie zasypiamy razem i sie budzimy, z obiadkami mialam zawsze problem ale teraz musze dac rade;) tez robilismy remoncik w pokoju i zakupilismy nowe mebelki itp. kochamy sie i mysle,ze tak zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie czuje różnicy
moze dopiero jak zamieszkamy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie czuje roznicy. Mieszkalismy razem wczesniej. Jedyna roznica jest to, ze przedstawiam sie Jego nazwiskiem. I jakas taka swiadomosc bycia mezatka. Ot tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie czuje różnicy
A propo przedstawiania się nazwiskiem męża - nawet wtedy kiedy nie macie zmienionego dowodu czy dopiero jak wymieni się dowód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie nad tym zastanawialam ale uznalam ze bzdura byloby czekac na dowod i pewnego dnia ni z tego ni z owego zaczac przedstawiac sie innym nazwiskiemm. Uznalam ze odrazu po slubie jest jakos tak najrozsadniej. Pozatym w obliczu prawa dzien po slubie juz sie inaczej nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×