Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGabi

KOZACZKI- podobaja Wam sie?

Polecane posty

Gość jasne nie ma to jak 28
nawet ładne i na pewno wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile stopa ładnie by wygladała (zgrabny krój) o tyle góra przypomina gumofilce, ta lamówka jest koszmarna i wzorek kwiatowy jak na butach mojej 11 letniej córki jesli masz \"parcie\" na te buty -> to bierz i zlej moja opinię ja bym takich nie kupiła, głownie przez te lamówkę kwiatki jeszcze bym \"zniesła\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wygodne sa... z tylu maja jeszcze zamek od dolu do samej gory. nawet? no wlasnie... hmmm... sa nawet ladne ? czy spoko wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak je przymierzalam to gora bardzo ladnie przylega do lydki , wiec efekt \"kalosza\' znika. wygladaja zgrabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne nie ma to jak 28
ja mam podobny styl buta, ciemny brąz (ten kolor to ma jakąś inną nazwe) tylko że z klamerkami. Po prostu trzeba sobie dopasować dołydki i nie ma efektu gumowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne nie ma to jak 28
to zależy w jakim kolorze masz kurtkę czy płaszcz i który kolor ci będzie pasować. Teraz modna jest czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardzo podobają. zdecydowanie te ciemne. ( no ale poprostu tych jasnych nie miałabym do czego nosić- choć tyż pikne) Klasyczne itd. , bez zbędnych świecidełek, ozdóbek, brokatów, sprzączek, cekinów- które są dla mnie tak tandetne, że aż boli;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki kobitki... chyba je kupie.. bo zima idzie ..ehh.. a kurtke mam jasna, ale mam tez plaszczyk czarny... mi sie ta lamowka jasniejsza podoba , bo wlansie dzieki temu mozna ubrac jasniejsza kurtke do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mieliście
dla mnie takie sobie. Taki typ oficerek. I jeszcze na dokładkę nie wiadomo czemu kosztówały 100 dolców i podrożały o 10 :-( Według mnie to drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
fajne,a jesli ci sie podobaja to sie nawet nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOzaczk-OWA
mi sie bardzo podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timesidka
w sumie mnie tez... takie troche jak kalosze..ale sa ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timesidka
bez przesady.. nie sa wcale takie ohydne :O modny jest taki kroj w tym sezonie z tego co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaa
sa sliczne :) bardzo wywazone. do tego timberland... o wygode i standard buta nie muisz sie przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×