Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe jak to jest

czy powinnam za niego placic?

Polecane posty

Gość ciekawe jak to jest

jestem obecnie w Wielkiej Brytanii, od miesiaca spotykam sie z pewnym chlopakiem, ktory jest w Polsce. Za dwa tygodnie przyleci do mnie na tydzien. Zastanawiam sie czy powinnam za niego placic? Zaprosilam go, wiem ze zaplacil troche za bilet, bede go oczywiscie zywic:-) ale chodzi mi o takie sprawy jak bilety, knajpki, jakies wyjscie...on pracuje, nie zarabia duzo, ale ja tutaj tez nie. Nie chcialabym wyjsc na skapca, ale nie chcialabym zeby on poczul sie glupio. Kiedy spotykalismy sie w Polsce kazdy placil za siebie. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i niech nadal kazdy placi
za siebie :) Nie ma roznicy czy w polsce czy w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne nie ma to jak 28
niech każdy płaci za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnas za niego płacić. Facet sie musi z tym liczyć, że możesz go przenocować- to i tak bardzo dużo!!!! ale przyjeżdża tam dlatego że chce, a nie ,ze ty go o to błagasz. Jesteś zwyczajnie dobrą kobietą, nie daj się naciągnąć , powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość już wchodzenia na głowe
ciekawe ze jakby bylo w druga strone to byscie trabily ze skoro kobieta przyjechala to powinien facet za wszystko placic...jak wiesz ze nia ma duzo pieniedzy to chodzcie na spacery i jedzcie w domu...lepiej sie poznacie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak to jest
hm, a nie ma roznicy, ze on musi te funty kupic? Ze jest drozej niz w Polsce? Ja oczywiscie zrobie zakupy na ten tydzien. Zalezy mi na nim i tez sobie myslalam, ze jesli bedzie chetnie sie zgadzal na to ze to ja place to dam sobie z nim spokoj, ale moze jednak tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie sie umowic
ze w Polsce za wszytko ty placisz,a w Anglii za podobne rzeczy on. I tak, szczerze mowiac, lepiej na tym wyjdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie uważam że
powinnaś za niego płacić. Zrobisz zakupy na tydzień, a potem ... wydatki możecie dzielić na połowę, kino, pub ... itd. każdy za siebie, najwyzej jak go nie stac to nie pojdziecie tam gdzie trzeba płacić. Może dobrze by było zebyście spedzili czas na zwiedzaniu miejscowości w ktorej mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam ze powinnas placic za wszystko, bo nawet zeby go choc odrobinę sprawdzic nalezy troszkę z tym przystopowac natomiast biorąc pod uwagę płacę w polsce nie mozna tez wymagac od niego by to on wszystko fundowal, sprobujcie sie jakos w tej kwesii dogadac, swoją drogą mozna bylo wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×