Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aqua tall baby

Wielkosc pochwy, a wzrost kobiety

Polecane posty

Gość aqua tall baby

Witam wszystkich. Neka mnie ostatnio pytanie: Czy jest korelacja miedzy wzrostem kobiety, jej tuszą a wielkością narządów rodnych w tym szerokością i głębokością pochwy? Jestem wyska (177 cm) i zastanawim sie czy moje narzady plciowe sa automatycznie wieksze niz nizszych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka
a co cie to tak nurtuje,uwazasz ze przy swoim wzroscie powinnas miec pochwe 50cm-a,czy jak bo nie kumam twojego problemu ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
Zastanawiam sie, bo mojego poprzedniego faceta bardziej czulam niz tego z ktorym jestem teraz. I jesli to problem ze mna to moze zrobie sobie kosmetyczna operacje pochwy (zmniejszenie pochwy), a jesli ja jestem ok to moj partner powiekszy peniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
A tak na teraz to od dzis zaczne cwiczyc miesnie Kegla :) ale podobno trzeba czekac az do pol roku zeby poczuc roznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu z wawy
Nie wiem czy zauważylas ale kobiety niezaleznie od wzrostu rodza podbnej wielkości dzieci. A więc pochwe musze miec podobnej wielkości, czyli około 10,5 cm szerokosci i 14 -16 cm długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
napełnij pochwę wodą, a nastepnie opróżnij wlewając ciecz do opomiarowanego naczynia np. dużej zlewki laboratoryjnej. Można także na wylocie z waginy zainstalować przepływomierz elektroniczny, ale do tego potrzebowałabyś pomocy specjalisyucznej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłaniałbym się do poparcia tezy że wzrost idzie w parze z wielkością pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
a ja nie miałem kilka kobiet i naprawde to nie jest powiązane. Zreszta kazdy kto jest choc troche kumaty w tych sprawach wie że duzo wazniejsza jest atrakcyjnosć partnerki, jej uczucie no i technika a nie jakieś tam rozmiary pochwy. miałem kobietę w którą cała dłoń wchodziła jak w masło i wiecie co? było mi z nia super jak z mało którą. Miała wspaniale ciałko i robiła najlepsze lodziki na świcie. Autorce topiku radze poczytać torche o róznych technikach aniżeli zajmować sie pomiarami pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
zgadzam się z przedmówcą. Znajomość technik rozwiązuje problem dużej pochwy... choć nie wiemy do tej pory, czy rzeczywiście pochwa, o kórej napisano jest tak duża. Proponuję mały test: niech partner pochyli się nad wspomnianą pochwą i coś zakrzyczy - cokolwiek. Jeżeli odpowie mu echo, to znak, że pochwa jest rzeczywiście wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
Istotne jest tez ile razy echo odpowiedziało. Jesli tylko raz to spokojnie można potrenowac mięśnie kegla i po problemie. Jesli echo odpowie kilka razy no to juz może być konieczna operacja zszycia pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
Dziekuje wam za wszystkie posty! Rozbawil mnie najbardziej ten z tym echem... musze chyba pogadac z moim chlopakiem.Sprawdzimy i wyniki oposze na forum :) Dziekuje madry gosciu - to prawda znajomosc sztuki lozkowej jest najwazniejsza! Z mojego doswiadczenia wiem, ze u mezczyzn nie ma powiazania miedzy wzrostem i wielkoscia ich penisa. Kiedys mialam faceta ktory mial 2metry wzrostu i ptaszka trzeba bylo przez lupe ogladac! Moze przychodza mi takie glupoty do glowy bo mam kompleks na punkcie swojego wzrostu (177cm) i chyba juz wyszukuje wszystkich negatywow bycia wysoka kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to ma znaczenie
Faceci napiszcie jeżeli możecie czy wielkosć pochwy ma zasadnicze znaczenie przy osiągnięciu satesfakcji ze współżycia ? Co może być powodem,ze partner długo nie moze mieć wytrysku,a wzwod jest? Bo ja już myslę,że albo jestem za lużna albo już dla niego mało atrakcyjna.czy to może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Nie jes to reguła ale jest korelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
znów zjadłem t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Nie ma głupich tematów tylko głupio można na nie rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 999
Pochwy są jak penisy od 12cm do 18cm tylko się trzeba tak dobrać aby obojgu pasowało a jak nie to szukać najlepszych dla siebie pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 999
Najważniejsze są proporcje a nie sam wzrost bo może kobieta mieć 150cm i być zgrabna a inna 170 i niezgrabna a czym bardziej coś odbiega od statystycznej średniej tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia dysproporcji ale zawsze zajdzie się ktoś komu się to spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marky
Mam bardzo dużego i często myślę jak to by było z taką luzniejszą kobitką ale to tylko w wyobrazni bo nigdy nie zdradzę żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo doświadczony kochanek
Po pierwsze Na pewno wielkosc pochwy nie jest powiązana z rozmiarami zewnętrznymi kobiety. Po drugie wielkosć pochwy nie ma az tak dużego wpływu na statysfakcję partnerów Miałem kilka kobiet i z doświadczenia mogę napisac że ogólna satysfakcja i przyjemnosć z seksu nie zalezy od siły tarcia bo do okreslonej można sie przyzwyczaić, tylko od techniki i umiejętności wykorzystania swoich atutów. Tak jak juz ktoś wyżej napisał kobieta z pochwa jak przysłowiowe wiadro ( a takie tez miałem) może być rewelacyjna kochaną , a innym razem wąska ciasna szparka może kompletnie nie dac satysfakcji bo jej włascicielka nie potrafi z niej korzystać. Naprawde jestem zszokowany jak temat wielkości pochwy jest ostatnio często poruszany. Swiadczy to tylko o niewiedzy osob kótre o tym piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt_kingsajz
Jestem emerytem, ale moja byla zona, a takze obecna dziewczyna sa wlascicielkami kokoszek o standardowych wymiarach - i przyjemnosc z seksu z nimi jest niebianska! Wiec panowie - Zycie na emeryturze nie musi byc szare i monotonne! Glowki do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwy jasio
Proponuję:włóż linijkę kilku koleżankom to się przekonasz jak to jest. Poinformuj o wynikach, bo jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem b.wysoka
i przy badaniu ginekolog przeprosił za dyskomfort, ale musi dostać się do szyjki macicy, a że jestem wysoka, to i pochwa jest dłuższa. Po chwili się poprawił (to kulturalny facet i chyba pomyślał, że mógł mi sprawić przykrość powyższym stwierdzeniem), dodał że wszystko z moją budową w porządku, po prostu jestem proporcjonalna. Wysoka, długie nogi, ręce, to i dłuższa pochwa. Mięśnie pochwy mam mocne, więc na ową długością, nie idzie również większa szerokość. Pewnie na to będzie miał wpływ dopiero poród? Ale tego jeszcze nie sprawdziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całą stanowczością wiem że
wąska w pasie dobrze pcha się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jest jednak zaleznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizo
to zależy co w nią wkładasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania3446
no można tak powiedzieć że jak sie dużego wkłada to potem jest myszka rozciągnięta ale jest spray podajże sexciteme czy jakoś tak i on powoduje że pochwa się skurcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×