Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Włosy na plecach

z włosami na plecach

Polecane posty

Gość Włosy na plecach

Mam pytanie do dziewczyn. Czy są w ogóle jakieś dziewczyny którym nie przeszkadzają włosy na plecach?? a moze są dziewczyny które wręcz to lubią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam kiedys
Faceta ktory mial baaardzo owlosione plecy i jakos specjalnie mi to nie przeszkadzalo.Po prostu raz-dwa razy w tygodniu golilam go maszynka jednorazowa i wtedy byl gladziutki.Rozstalismy sie ale to nie przez te wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy na plecach
dodam ze ja mam włosy nie tylko na pleceach ale tez miedzy palcami na ustach i nawet na czole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsdg
moj chlopak ma pare i kompletnie mi nie przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez zarosniety
na plecach, ramionach, jak sie nie ogoli dzien to wyglada jak Rumcajs:-P Jesli dziewczynie bedzie na Tobie zalezec to nawet nie zwroci uwagi na takie cos, mi sie to bardzo podoba i uwazam ze dodaje ciepla. Chlopak mojej siostry tez jest zarosniety i ona tez to lubi, takze glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
byc może facet ma włosy nie na plecach, a na klacie... tyle że głowa jest przekręcona i wygląda to jak owłosione plecy z sutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kocham faceta to
nawet tego nie zauwazam:) no i generalnie wole mezczyzn co maja ciut wloskow na klacie;) nie lubie takich "lysych";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
obecność włosów na plecach mężczyzny nie jest niczym nadzwyczajnym. Generalnie bruneci mają większa tendencję do obrastania całego ciała włosami - także pleców. Powiem natomiast tyle, że nie chciałbym, aby moja partnerka miała owłosione plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×