Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiedząca w potrzebie.

Prosze jesli wiecie to odp.

Polecane posty

Gość Niewiedząca w potrzebie.

Witam.:) Podpisałam w pracy umowę na 3 miesiące po miesiącu pracy miałam wypadek na terenie pracy nie z mojej winy i przez 2 miesiące juz jestem na chorobowym i dzisiaj konczy mi sie juz umowa a zwolnienie mam do 15 listopada..czy pracodawca moze mnie zwolnic.? jak to jest ..? dzwonie juz wszędzie ale nikt przez telefon nie udziela info...a ktos mi powiedział ze nie moze i nic w tym kierunku nie robiłam ,a wczoraj sie dowiedziałam ze jednak nic mnie nie chroni ,jak jest naprawde ,fakt ze mam umowę tylko na 3 miesiące ,ale wypadek był w pracy i sama juz nie wiem ... Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawa cie zwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedząca w potrzebie.
ok ale umowa była tylko na 3 miesiące ,do dzisiaj i jak to jest faktycznie nie moze ...dałam jeszcze ten temat na ogólnym i jedna osoba napisała ze nie przedłuży mi umowy ale za chorobowe na którym bede jeszcze to płaci mi Z.U.S..sama nie wiem juz nic...szukam na necie tych porad prawnych ale z nich cos wyczytać i zrozumieć to dla mnie wielka nie wiadoma:( prosze pomóżcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedząca w potrzebie.
podnosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedząca w potrzebie.
Prosze odp.ktos.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_
owszem gdy pracownik jest na zwolnieniu nie można go ZWOLNIĆ natomiast Niewiedzącej kończy się umowa na czas określony a więc stosunek pracy wygasa bez względu na okoliczności (chyba że jest w conajmniej 3 miesiącu ciąży;) ) jeżeli jesteś na chorobowym prawdopodobnie zachowasz prawo do niego przez 30 dni - tyle wynosi okres ubezpieczenia liczony od następnego dnia po ustaniu stosunku pracy jeżeli natomiast to pracodawca wypłaca ci świadczenie wypadkowe (czyli 100% wynagrodzenia dotychczas pobieranego) to prawdopodobnie od dnia ustania stosunku pracy nic ci się nie będzie należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×