Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka900

Pytanie

Polecane posty

Właśnie dostałam telefon na rozmowe kawlifikacyjną,jeszcze nigdy nie pracowałam nawet nie byłam na takiej rozmowie. Pytania : czy moge na rozmowie zapytac sie o płace?? I czy moge zrezygnować wogole z tej paracy jesli nie bede chciala? W tym rzecz ze mam jeszcze jedną propozycje pracy,przede wszyztkim blisko domu ale dopiero od grudnia.Prosze odpwiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze zapytaj o zarobki! Przeciez po to sie pracuje - zeby zarabiac! No chyba ze chcesz robic charytatywnie... A zrezygnowac mozesz w kazdej chwili ale przed podpisaniem umowy. Po podpisaniu to juz zalezy od umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie na rozmowie pytaja sie kandydata jakie sa jego oczekiwania finansowe od rozmowy kwalifikacyjnej do zatrudnienia jest dluuuga droga - wiec to, ze zaprosili Cie na rozmowe nie znaczy, ze chca zatrudnic wiec za szybko nie rezygnuj z pewnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja nie chce zrezygnowa,zglosze sie na ta rozmowe,.tylko to takie pytanie o kase ... glupio sie tak zaraz dopytywac ile mi dadza.. to jest praca w biurze w Kauflandzie to pewnie mają mnostwo chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullllllllllaa
To zależy od firmy, dla jednej to może byc problem, a dla innej nie. A po za tym tak naprawde wszystko zalezy od pozostałych kandydatów, którzy się zgłoszą na rozmowę. Firma zawsze wybierze najbardziej odpowiednią osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można pytać o to czy jesteś mężatką, czy nie, czy masz, czy planujesz dzieci. Nie mogą pytać też o religię i jeszcze parę rzeczy. Tu masz: USTAWA zdnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. 1974 Nr 24 poz. 141) Art. 22. § 1. Pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: 1) imię (imiona) i nazwisko, 2) imiona rodziców, 3) datę urodzenia, 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), 5) wykształcenie, 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. § 2. Pracodawca ma prawo żądać od pracownika podania, niezależnie od danych osobowych, o których mowa w § 1, także: 1) innych danych osobowych pracownika, a także imion i nazwisk oraz dat urodzenia dzieci pracownika, jeżeli podanie takich danych jest konieczne ze względu na korzystanie przez pracownika ze szczególnych uprawnień przewidzianych w prawie pracy, 2) numeru PESEL pracownika nadanego przez Rządowe Centrum Informatyczne Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności (RCI PESEL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×