Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE

TAJEMNICZY KLIENT--wie ktoś coś--PILNE!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE

witam moi kochani kafetarianie!!! potrzebuję waszej rady!!!! czy ktoś coś wie na temat pracy lub pracował jako TAJEMNICZY KLIENT???? mam taką propozycję pracy i zastanawiam się nad nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
witam! czy pracowałaś w ten sposób? czy ta praca się w miarę opłaca chociażby na tyle by zwróciły się koszty paliwa????? ja mam propozycję badań w ten sposób ale akurat nie sklepów generalnie mam mieć wyznaczony dosyć duży obszar, w promieniu około do 230 km od mojego miejsca zamieszkania i tu się zaczyna problem, bo stawki które mi przedstawiono są dosyć małe nie wiem jak to w praktyce wygląda, może jak robi się tych placówek kilka dziennie to da się zarobić dlatego pytam.... czekam na odzew tajemniczych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
uuuuuuuupppp podbijam podbijam zawzięcie odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
ludzie kochani kafeteriusze, tajemniczy kienci!!! ujawnijcie się i doradzcie mi proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmmm
podpbno stawki sa różne ja dostawałam takie po 15 zł, a tez trzeba było kupić coś i zwrócić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy klient
Tajemniczy klient dostaje zlecenie, idzie do sklepu, restauracji lub pubu i przystepuje do pracy. Musi zwrócić uwagę na takie szczegóły jak np. czy obsługa pierwsza powie dzień dobry, czy jest miła, kulturalna. Czy w sklepie sprzedawczyni nie narzuca swojej pomocy nadgorliwie a jedynie deklaruje gotowość w razie potrzeby. Czasami cichy klient przeprowadza prowokację, np udając niezadowolenie, oburzenie i sprawdza jak w takiej sytuacji reaguje osoba poddana kontroli. Stwaki za pracę tajemniczego klienta są zdecydowanie niskie. Zdarza się ze zapłatą za prace klienta jest zwrot kosztów za zakupiony na potrzeby kontroli towar bądź zamówiony obiad w zależnosci czego dotyczy akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
cichy kliencie-- tam, wiem jak to wygląda, dostałam od firmy wszystkie formularze z opisem procedur i adresami placówek tak dokładnie jak poprzednik/niczka pisze stawka ok 15 zł za badanie w placówce na terenie do 30 km od mojego miasta, i stosunkowo wyższe wraz z odległością, miejscowości powyżej 100km od miejsca zam. to tylko 30 zł, w mam duży teren więc moje pyt brzmi bardziej, nie na czym polega, bo jż wiem,tylko czy da rade na ty cokolwiek dorobić czy to się opłaca w przypadku tak dużego obszaru?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
dodam, ze moje bad. nie dot. placówek handlowych czy typowo konsumpcyjnych, a za wykupioną usługę przeze mnie koszty pokrywa dana firma, która chce mnie wynająć w roli TK. wysłałam im zapytanie czy zwracają koszty paliwa, bo mam mieć naprawdę spory teren i chcą abym realizowała minimum 5 badań tygodniowo (placówek jest od groma w całej PL) ale z tego co piszą raczej nie zwracają kosztów własnych dlatego pyt. czy na dłuższą metę, starajac się robić dziennie dużo badań zarobię cokolwiek, już nie mówiąc o kosztach własnych jakie poniosę na paliwo. Czy ktoś brał udział w takich obszernych badaniach?????? proszę o wymianę doświadczeń wszystkich, którzy mieli okazję tak pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmmm
ale oni przysyłaja jedno badanie na trzy miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
tak, niektórzy tak, ale ja mam miec stałe zlecenie dla 1 firmy, która robi bad. wszystkich swoich placówek w PL i konkurencji chca MINIMUM 5 badań dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
oni te badania robią ciągle zrobienie tych wszystkich placówek zajmie mi kilka mies. a potem od nowa bo takie bad. robią właśnie co kilka miesięcy, średnio raz na kwartał w ich przyoadku, więc ledwo skończe jedne bad. a już musze nastepne robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
piszcie pisczcie kochani, ja wróce za 30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
hello!!! nikogo???? odezwijcie się tajemniczy klienci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej laska...
ale męczysz bułę! Policz sobie ile zarobisz (brutto) jakie będziesz miała koszty (paliwo,bilety itp) odejmij je od zarobku "brutto" i już wiesz czy i ile Ci zostanie w kieszeni- czyli Twoje "netto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZEMóWCIE DO MNIE
wiem, tak zrobie chciałam tylko zapytać o doświadczenia innych ludzi którzy tak pracowali czy na dłuższą metę jest to opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy klient
Ta robota to kich . Przeprowadzenie jednej kontroli + dojazd + wypełnienie nie małej ankiety i nauka scenariusza zajmuje prawie cały dzień , a kasa od 15 do 50 zł + zwrot kosztów z tym, że przeważnie proponują 15 zł. Jak mają ciśnienie to dadzą troszkę więcej .Szkoda czasu na takie duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam kiedys w ten sposob,z ta roznica,ze wystkie miejsca gdzie chodzilam jako TK byly w moim miescie,wiec poza kosztami kupna biletu na autobus nie mialam innych. Ogolnie nie polecam,praca dobra dla kogos kto chce dorobic do domowego budzetu,albo dla studenta. Mialam kiedys 7 punktow orange do obskoczenia,samo chodzenie po nich zajelo mi caly dzien,drugi dzien wypelnialam ankiety,zgrywalam nagrania z dyktafonu,potem to przesylalam do firmy,potem z tydzien czekalam na weryfikacje,okazalo sie,ze jedna ankieta nie przeszla - i nie zaplacili mi za nia. placili 24 zl brutto od punktu,takze zbyt wiele nie zarobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Klientka
Na tematy dotyczące tajemniczych Klientów zapraszam na tkforum.pl. Można tam dowiedzieć się więcej na temat tej pracy, zobaczyć katalog firm badawczych, a także doradzić mniej doświadczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×