Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

coś INNEGO na roczek

Polecane posty

Witam, szukam prezentu na roczek - ale nie ma to być rowerek, huśtawka, chodzik-jeździk.... ŻADNA ZABAWKA bo taki prezent mam - chodzi o coś symbolicznego - na lata - na chrzest dostała zestaw sztućców dla maluchów (z kubusiem puchatkiem) nie jestem przekonana do łańcuszków, branzoletek i kolczyków. Chodzi o coś takiego innego... ciekawego. Czytałam inne posty na ten temat, procz zabawek, ubranek i kasy nikt nic innego nie napisał .... to mała dostanie. Chodzi o coś by miała pamiątkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-kwiatuszek
może obrazek z Matką Boską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chrzest zestaw sztućców z Kubusiem? No faktycznie. Bardzo fajny prezent, na lata. A jaki praktyczny... No sorki... może nie powinnam, ale na chrzest to się daje ryngraf albo medalik, albo coś równie symbolicznego, a nie plastikowe sztućce... Na roczek, to można dać coś takiego, ale na chrzest? I czego to miał być symbol, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wibrator
? to tradycyjny prezent - "coś takiego innego... ciekawego" "coś symbolicznego - na lata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - to nie plastikowe sztućce z Kubusiem Puchatkiem tylko bardzo ładny komplet Zwillinga - sam komplet 4 sztućów kosztowal 150 zł więc wyluzuj z tym komentarzem... a dostała medalik też z Matką Boską.... na sztućcach byl grawer ze wszytskimi danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam wyluzować z komentarzem? Skoro piszesz, to chyba spodziewasz się jakiejś reakcji. W prezentach nie chodzi o cenę, więc nie musisz mnie informować ile zapłaciłaś za sztućce. Dla mnie sztućce na chrzest, w dodatku z Kubusiem Puchatkiem, to pomyłka. I pozwól, że będę miała swoje zdanie w tej kwestii. Podobnie jak Ty masz swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam ten temat by uzyskać podpowiedź a nie komentarz do tego co już zakupiłam - uważam, że był to dobry pomysł - przynajmniej będzie miała pamiątkę bo na pewno się nie zniszczą - cenę i linka podałam jakby ktoś chcial kupić coś podobnego a nie po to zeby się chwalić ile dałam na prezent- bo to nikogo nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztucce owszem super ale nie bardzo na chrzest ....jak dla mnie bardziej na roczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na roczek nie dostałam jakis bardzo oryginalnych prezentów ale ta ramka super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolerzanka zabrała dziecko do fotografa i zrobiłą olbrzymie zdjecie w kubusiach puchatkach ,fajny prezent na lata , al edrogawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumikkk
o jezu, to na roczek da coś symbolicznego i sie wyrówna przeciez nikt nie bedzie dziecku za 10 lat onjasniał, kiedy dostało sztućce, a kiedy jakieś tam pikne obrazy z matką boską szczerze mówiac, jakbym miała dziecko, to wolałabym, zeby i na chrzest, i na urodziny dostało jakis normalny prezent, a nie medaliki, łańcuszki, świete obrazy i cały ten kram niepotrzebnych smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za praktycznym prezentem ale oczywiscie pod katem dziecka:) moja szwagierka jednak lubi takie gadzety typu lampa zelowa na 18 stke, kapcie -pandy na swieta....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny prezent, to będzie dostawało do końca życia, na imieniny, urodziny, dzień dziecka, pod choinkę i ze stu innych okazji. Jest kilka chwil w życiu, w których nie liczy się użyteczność prezentów, a ich symbol. Do takich dni należy właśnie chrzest. I właśnie wprost przeciwnie. Przyjemnie jest zasiąść z Mamą i usłyszeć, że taki właśnie drobiazg dostało się w tym wyjątkowym dla wszystkich dniu. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że Mała dostanie prezent - zabawkę. Tylko chodzi o \"dodatek na dłuższy czas\". Te odciski są niezłe, ciekawe czy to wytrzyma parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się komu ma ten prezent sprawić większą radość mamie czy dziecku! Największą radość dziecku sprawi niewątpliwie zabawka!!! Bez dyskusji! Może poza słodyczami dla niektórych łasuszków. Ja niewątpliwie kupiłabym dziecku zabawkę i srebrne kolczyki. Zabawka na już a kolczyki na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - a jak rodzice nie chcą przekuwać dziecku uszu (bardziej kosmetyczka niż oni) a srebro jest ładne nawet bardzo ale zanim zacznie nosić to się pewnie wiele zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoj
dziabong----> chyba jesteś bardzo świerzą mamą:D Bo tak naprawdę po kilku latach od chrztu mało mnie obchidzi co córka dostała a czego nie.Najbardziej cieszy się z zabawek i tak pewnie bedzie jeszcze długo.Ja kiedyś na swój chrzest dostałam łańcuszek i nie nosiłam go nigdy.Najpierw mi nie kazali,bo zgubię potem sama już nie chcialam,bo mi sie nie podobał:DTakie prezenty "na lata" to sa dla rodziców nie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telepizza
:-) niestety ale mamą nie jestem tylko chrzestną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda na inne prezenty z upływem lat również się może zmienić! A co do przekłuwania uszu to dziewczynka (o ile o nią chodzi) z biegiem lat sama się upomni. Uważam, że srebro nigdy nie wyjdzie z mody. Było, jest i będzie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaholaa
Ten temat był pisany 4 lata temu więc raczej się nie dowiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×