Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wybralam zycie bez prysznica

wybrałam życie bez prysznica...

Polecane posty

... bo boski orgazm boskim orgazmem [aaahhh!!!! :) ] ale niestety nie jest mitem, ze taki sposob masturbowania sie stopniowo zmniejsza u kobiety doznania podczas seksu z partnerem, jak i doprowadzic moze do powaznych zaburzen- ogolnie rzecz biorac -z osiagnieciem orgazmu w inny sposob niz takowy. Kazda kąpiel kusi, owszem [ :) ] , ale ta metoda masturbacji mimo glownej zalety ma wiele wad. myslcie dziewczyny i kobiet, wiem, ze jest nas bardzoooo wieleee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe dobre
gratuluje dobrego pomyslu na przekazanie madrej mysli,bo to niestety prawda i sama rowniez mialam okazje sie o tym przekonac.tylko ze ja wciaz czasem nie moge sie oprzec... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
więc nie masturbujesz się prysznicem, aby nie pogarszać doznań w trakcie kontaktu z partnerem? To ciekawe. Byłem pewny, ze każdy tego typu trening poprawia jakośc doznawanych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tip flex... - z ta metoda masturbacjii jest inaczej, jej intensywnosc sprawia, ze kontakt seksualny z partnerem jest... za delikatny. Nawet jesli w ogolnych normach przyjeto taki za brutalny i dziki. nie wspominajac o pieszczeniu oralnym, delikatny i cieply jezyczek faceta potem naprawde nic nie moze zdzialac... ...przerazajace, wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
no tak. Strumień prysznica ma większa siłę niż dotyk bądź ocieranie dowolnej częśći ciała mężczyzny. Czy o to chodzi? kierujesz strumień na łechtaczkę, czy na inne strefy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip flex ex
zorientowalem się.. co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
jak podszyw skoro nick jest czarny czyli zarejestrowany ;p podszyw odpada ;p lubisz szczotki do wc? a probowalas moze z druciakiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
tak sie zaczelem zastanawiac czemu moja laska codziennie z rana bierze prysznic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
w zasadzie fajnie by bylo bo mam juz jej dosc i mialbym pretekst do rozstania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
tip flex ex zaloze sie ze juz sie nakreciles i nie robisz tego pod prysznicem tylko przed kompem, :P idz sprobowac pod prysznicem moze bedzie fajniej :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
julek a bedziesz sluzyl pomoca?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw podszyw l I
prawdziwa ma w nisku mala literke L a podszyw ma duze i:) Zobaczcie l-I czasami trudno rozroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..........................
e no faktycznie, dobry podszyw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty co wybrałaś drogę bez prysznica; nie masz absolutnie racji. Prysznic nigdy nie zastapi doznań od jęzorka faceta. A prysznic we dwoje to podwójna przyjemnośc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herper
Tez mi sie wydaje ,ze kobiety za czesto uzywaja prysznica .Ida na latwizne .Wola to od meczacej gimnastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym z ambony słyszał klechę
­­­­­­­­­­­ co w konfesjonale przy spowiedzi skórą trzepie !!! :D ...............ONANIZM SZKODZI......................... !!!! :D jak inaczej zmusić katoli do tak ekscytujących wyznań wmówić im że ipsacja zdrowiu szkodzi a potem doznania i chuć ich zawodzi jednocześnie mieć ciągły dopływ bodźców świeżych jak w ciemnogrodzie .... w ich sumieniu postawić rycerzy niech czują się winni upokorzeni niech krzyżem padają ważne by klechy kapucyn się pienił.. a katole niech o łaskę błagają !!! pierd­olnij ty się w czachę nie masz tematu to milcz..narratofilu/ko !!!! 😠 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbynm z ambony...- wyluzuj, idz sobie potrzep kolejny raz. ja od masturbacjii nie stronie, mniemam, ze moje zycie seksualne jest 100x lepsze od Twojego, a jednak wiem, ze kobietom ten rodzaj masturbacjii szkodzi. i nie mowie tego, bo ksiadz z parafii wybral mnie do misji \'zrobmy z dziewczat cnotki-niewydymki\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×