Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala187

dzinsy do reklamacji

Polecane posty

Gość ala187

kupiłam spodnie wrangler za 250 zł,po pierwszym praniu odbarwiły się na kieszeni od skórzanej naszywki Wrangler i nie chcą tego uznac,zna się ktos na tych sprawach/co robic ,odpuscic ?byłam w nich kilka razy .normalnie szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklamacje powinni uznac, moze postrasz ich...jak to sie anzywalo..cos tam urzedem konsumenckim...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watpie zeby uznali
pewne powiedza ci ze zle byly prane. Niestety kupujac ubrania trzeba miec wiedze na temat materialow- zawsze skorzane farbowane naszywki puszczaja kolor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 876
nie powinny puscic koloru ,ja kupuję zwykłe za 50 zł i jeszcze nigdy nie zafarbowały ,musisz walczyc o swoje .to kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakakka
Prawda jest taka, że oprócz zrobienia awantury możesz im naskakać. Niestety przerabiałam to ostatnio; możesz zanieść te spodnie do niezależnej ekspertyzy, oczywiście za to zapłacisz. Jak ci dalej nie uznają, możesz iść z tym do sądu, no ale wiadomo, że to trwa, jest uciążliwie i tak dalej. ja machnęłam ręką na boki za 400 zł, chociaż sprawa była ewidentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala187
a tez skóra pofarbiła materiał?myslę o rzeczniku praw konsumenta ,tam się nie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×