Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _KaśKa_

Wargi sromowe - swedznie,zazerwienienie ???? coz to moze byc.?

Polecane posty

Milczy bo jest długi weekend. Możemy mieć tylko nadzieję , że po weekendzie się odezwie. Życzę tego. I do zobaczenia. Bądź dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałeś coś o bombonierkach i stąd moje zapytanie. Swoją drogą - czekoladki z bombonierek rozpuszczają sie szybciej i mają jeszcze to coś w środku - byle nie likier, bo może zaszczypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _KaśKa_
Witam.. mam jeszcze kilka pytan i spostrzezen. Od wczoraj juz nie czuj swedzenia. Tylko lekkie opuchniecie a pozatym dostałam dzis okres przdwczesnie gdyz powinnam dostac za ok. 10 dni. Hmmmmm.. sama nie wiem co juz mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to tylko zmiana hormonalna..jesteśmy kobietami..takie rzeczy się zdarzają...zobaczysz po okresie jak będzie..jak nie przejdzie to pójdziesz do gina...będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek sam jesteś jak ten srom...a w szczególności jak muchomór sromowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niech wymoczy organy w wodzie po ogórkach. Znajduje sie tam niezmierzona ilość naturalnych kwasów w postaci kisu oraz liczne bakterie korzystnie wpływające na rozój flory i fauny w żeńskich narządach rozrodczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może niech wypije wodę z ogórów. Także wewnętrznie jej działanie może okazac sie rewelacyjne, choćby na samopoczucie w ogólnym tego słowa znaczeniu. Na pewno zadziaała tez rozweselająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tip sam jesteś jak ten ogór :P..najpierw bombonierki ...teraz pomidorowa z ogórkową :O..a ja na diecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej to drugie...codziennie porcja ziółek,kotlety sojowe,zero słodyczy,zero wstrętnych fast foodów,i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek się położyła..i bardzo dobrze.w tych dniach kobieta powinna odpoczywać :)..A Ty Juluś do garów..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... wiem, że przesadzam. Nie napiszę w takim razie niczego na temat posypywania prażona cebólką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także, aczkolwiek nie posypuję nią wzgórka łonowego żony. Swoją drogą... Gastronomiczny sex jest żelazną częscią dzisiejszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×