Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _KaśKa_

Wargi sromowe - swedznie,zazerwienienie ???? coz to moze byc.?

Polecane posty

Ja ma jednak pewne opory przed bzykaniem \"na indiańca\". Może czasem ,ale tylko pod koniec okresu, kiedy pozostaje tylko sladowa ilość krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że opory będą zawsze...wiadomo że można pościel pobrudzić...zresztą podczas okresu wszystko boli...i raczej nie ma się ochoty na baraszkowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiło się ciemnawo...jestem sama..mam zapaloną miodową świeczkę..i słucham Ketil Bjornstad...a koło mnie stoi butelka wina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinka81
takie objawy czesto wystepuja u kobiet i napewno nie sa to objawy braku higieny jak szuru...buru. to nazwal takie osoby niedojrzale jak ten osobnik i jeszcze paru nie powinny z braku wlasnej inteligencji sie wypowiadac na tak dorosle i powazne tematy.a wiec doradzam abys odwiedzila lekarza byc moze jest to zapalenie gruczlow,ale narazie obmywaj sie ciepla woda stosuj nasiadowki z rumianku i uzywaj tylko plynu do higieny intymnej z kwasem mlekowym,powinno to zlagodzic swedzenie.nic sie niemartw kazda kobieta predzej czy pozniej ma ten problem,zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupp
Jakie kulinaria oj dzieciaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dużo prasowania...ale robota nie ucieknie..;)...dawaj maliny pojemy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bym i chciała umieć szyć...ale za to robię wyśmienite zastrzki ..o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×