Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiun2

Jak przedluzyc stosunek???

Polecane posty

A czy ktos ma jeszcze jakas rade dla mnie jak przedluzyc stosunek? Zapraszam do dyskusji i opowiedzienia o swoich sposobach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygorka
1-nie mysleć o tym 2-jak juz bedziesz blisko to przestać się ruszać i pomysleć np własnie o tym jak pomalowac sufit 3- można jeszcze mocno ścisnąc u nasady co uniemożliwia doprowadzenie do wytrysku.i jednoczesnie kciukiem przycisnąc główkę penisa, 4-Zwiększenie częstotliwości stosunków spowoduje, że będziesz mógł z czasem kochać się z kobietą coraz dłużej. 5-"Jeżeli jądra nie podniosą się przynajmniej częściowo, mężczyzna nie doświadczy pełnego wytrysku. " Idea polega na tym, że w momencie gdy poczujesz te pierwsze oznaki zbliżającego się wytrysku, zatrzymaj się ( i poproś partnerkę o to, by również się zatrzymała), w tym samym czasie pociągając swoje jądra w dół ( lub może niech ona to robi - delikanie!, proszę). To zapobiega wytryskowi (przynajmniej w wypadku, gdy zatrzymasz się wystarczająco wcześnie). Jeżeli dojdziesz do momentu, w którym już nie ma powrotu, żadne pociaganie na świecie nie poastrzymają Cię przed wyładowaniem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekkamilek
Wita ma pytanie co sie dzieje np jak uprawiam sex i zaraz mama miec orgazm to gdy go mam to szybciej sie ruszam ze jak mam orgazm to tylko go bo jak np skoncze z orgazmemm tak bez bulu fajnego to maam wytrysk Wiec ???? sory za pisownnie ale nie bardzo wiem jak to opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmkj
najlepiej wypić coś przed. Po 2 winach 2,5 godziny bzykania. norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ważny
dobre lekarstwa profesionalne ale do nich to tylko wybrańcy mają dostęp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trias
mam podobny problem ja zakładałem po 2 prezerwatywy pomaga. mysle ze jest to lepsze niz piwo albo te znieczulajace durexy, ale slyszalem o takim miejscu pod jądrami czuć jakby taka zyłka jak to nacisniesz to tez pomaga tylko tego probowalem przy masturbacji przed wytryskiem poprostu na ciśnij i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelo
Witam. mam podobny problem jak kolega zakładający ten temat. Czasami po kilku ruchach już jestem "w domu"....Przedłuży moge jak koledzy już poźniej pisali paroma piwami, ale dobrz jest wydaje mi sie kochac bez zadnych wspomagaczy po prostu na trzezwo i dosyc dlugo. soad111 przedstawil ciekawy sposob, nie probowale wiec chetie poeksperymentuje. Jelsi jeszcze jakies ciekawe rady kolega ma, to chetnie poslucham, bo z tego co tu patrze, jedyna sensowna rada:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielen militarna
jstem ciekawy moja kobieta mowi ze moze osiagnac tylko jeden orgazm. jest mozliwe zeby zrobic cokolwiek co pozwoli jej dojsc wiecej niz jeden raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macios_S
Ja wypróbowałem mistrza seksu, teraz moj stosunek jest o wiele dłuższy z czego zarówno ja jak i moja partnerka jesteśmy zadowoleni. Wybróbujcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danus
jestem kobieta mam doswiadczenie i lubie to w srodku potem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawski
Ja mogę z godzinę i dłużej ale nie wiem z kąd to mam, byc może bardzo niewskazane było dziecko i zadziałała psychika. Do rana i tak nie można bo nastepuje zatarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki wytrysk
Miałęm powazne problemy ze zbyt wczesnym orgazmem, poszedłem do lekarza i przepisał mi tabletki i spray LAST LONGER , jestem bardzo zadowolony z kuracji, po tygodniu stosowania mogę się już dłużej kochać. Moja opinia dla LAST LONGER jest celująca więc polecam ten preparat na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malylovelas
Ja robię tak... Czasami zdarza mi się finiszować nawet po 5 minutach, ale żeby tego uniknąć czasami błądzę myślami i myślę o czymś innym. Ruchy stają się wtedy bardziej mechaniczne niż spontaniczne, ale partnerka nie widzi różnicy. Kiedy czuję, że już będe dochodzić to schodze do parteru i zadawalam partnerkę oralem. Mały ma czas, żeby chwilę ochłonąć. Później albo kontynuuję stosunek w normalny sposób, albo zakładam prezerwatywę przedłużającą stosunek i zabawa trwa dalej. Nawet ponad godzinę wtedy mogę. Polecam przetestować ;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Ja biore rure od odkurzacza... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidjidwjicjwoic
Podam kilka sposobów - ćwiczenia mięśni PC - odpowiednia technika pchnięć - techniki oddechowe - odpowiedni sposób myślenia - techniki relaksacyjne stosowane przed seksem Po dokładny opis wszystkich technik zapraszam na:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalajka3332
Nie przejmuj sie mój facet tez tak ma.Za 1 razem to trwa tylko 5 minut,potem 15 minut przerwy i za 2 bzykamy się z pół godziny albo nawet dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryy
oj... a moze pragniesz 15minutowego ostrego bzykanka z fajnym facetem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut to wcale nie tak zle najprostszy sposób to dobry drink 1 lub dwa nie za dużo i na pól godz przed zamierzonym aktem masturbacja wtedy można o wiele dłużej ewentualnie niech najpierw partnerka zajmie się tobą aż do wytrysku pózniej będziesz mógł też dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie z nową partnerką w dodatku atrakcyjną dochodzi się dłużo szybciej niż np z żoną,której ciało mimo,że też atrakcyjne znamy na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogus 31
Myslec o zimie i dużej ilosci sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałem topicu, może ktoś już pisał. Jesli chcesz żeby kobieta jeszcze przez godzinę po stosunku krzyczała to wytrzyj fiuta w zasłonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herruin
ja za pierwszym razem 3 godzin bez przerwy jechałem.....ale nie zawsze tak się da :) ale faktycznie te ćwiczenia i różne sposoby pomagają ale tych gum to nie polecam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy 60 lat
Macie że te gównna żrecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do misia2: głupku jeden, ciesz się że masz wytrysk, mimo, że za szybki, gorzej będzie jak nie będziesz miał czym się spuścić!!! Dzięki temu możesz mieć więcej przyjemności: np. 3 wytryski Ty a kobieta jeden orgazm. Następny Twój wytrysk będzie na tyle opóźniony, że wreszcie zadowolisz kobietę. W pochwie będzie tyle spermy poślizgowej, że nie zatrzesz pochwy partnerki. A może Ty głupku chcesz mieć wytrysk razem z "wytryskiem"/lubricatio kobiety? Silniejsze/lepsze orgazmy są przy szczytowaniu: pierwsza kobieta a mężczyzna chwilę późnej, kumasz? A jak chcesz przedłużyć stosunek dla przyjemności tylko partnerki, to przyczep se dildo=sztuczny chuuj i wtedy możesz ją posuwać tak długo aż jej piizda zaczerwienieje. buuuaaahhhha🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 45-latka: chłopie prostata to gruczoł wydzielniczy a nie mięsień. Prostata inaczej stercz wydziela zawiesinę dla żywotności plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaming_lips
ja mam prosty sposób.. jak już czuję że dochodzę to po prostu przerywam na chwilę, pieszczę moją Panią ręką i na wszystkie inne sposoby, zmieniamy pozycje co chwilę i tak można i 3 h.. nic się złego nie stanie jak na chwilę wyjmiecie członka.. ona się nie obrazi :) z drugiej strony nie warto przesadzać.. bo możecie usłyszeć coś odwrotnego.. tak więc 5 min za krótko.. 3 h za długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×