Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nów

Czy zdarza się wam nie spać tylko dlatego, że macie jakieś ciekawe zajęcia

Polecane posty

chociaż jesteście zmęczeni i bardzo senni? Mnie bardzo często. Nie cierpię na bezsenność i codziennie ok godz 21-ej, 22-ej jestem strasznie senna a mimo to nie kładę się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może normalne ale raczej niezdrowe. Często jestem przemęczona a zasypiam dopiero nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
zdaza sie:) no. seks z moim kochaniem, szkoda spac:P albo jakas impreza albo pisanie prac zaliczeniowych ktore sie zostawilo na sam koniec:( to bardzo czesto mi sie zdaza siedzenie na kafe:) itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnej smierci
jak mam ciekawe zahjecie to mi sie nie chce spac i wtedy zdarza mi sie nie spac :D Ale meki z tym zwiazane (ze spiaca jestem i nie spie) przezywam tylko jak musze cos zrobic i to napewno nie jest ciekawe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam do wykonania coś bardzo ciekawego i tym samym niezmiernie pochłaniającego potrafię w ogóle nie spać lub spać zaledwie 2,3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto mi sie zdarzalo
nie spac... jak rznelam cala dobe w Diablo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, np teraz.. u mnie jest 02.17 niedziela, siedze na forum kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłej nocy życzę ja idę spać, drugi raz, bo już dzisiaj spałam przez godzinę, ale ktoś mnie obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem śpiochem rasowym z rodowodem, ale czasem zawalam nockę. albo przez coś ciekawego (nie pytajcie, co:D), albo przez tragiczny stan psychiczny - nie polecam :O a tak w ogole to nienawidze wstawania i kocham swoje lozko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×