Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_argarita

Dobry fluid/podkład dla mnie nie istnieje

Polecane posty

Gość m_argarita

Hej dziewczyny czy możecie mi pomóc w kwesti doboru dobrego podkładu/fluidu? Szukam matującego fluidu po którym buzia sie nie "klei" jest matowa nie zaczyna sie byłyszeć po krótkim czasie. Mam cere mieszaną z błyszcząca strefa T i jakiego podkładu bym nie używała to albo on spływa albo buzia jest nie przyjemnie lepiaca albo ne ukrywa moich drobnych niedoskonałości:) Pomóżcie mi prosze!!!! aha i pamietajcie ze podkłady z kosmicznymi cenami są nie mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
ponawiam pytanie i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon colostay do cery
tłustej, jak to nie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem te najtańsze podkłady, są bardzo dobre do tłustej cery. Np. podkład firmy Vollare za 5.70 trzyma się rewelacyjnie:) ( ale nie jest zbyt kryjący i przy sporych niedoskonałościach należałoby użyć jeszcze korektora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
używałam taniego podkładu lirene i buzia sie po nim kleiła:/ odp do revlon colostay do cery nie istnieje tzn dal mnei nie istnieje bo nie moge znalesc idealnego dla siebie może znasz jakiś dobry matujący lekko kryjący podkład? dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmhmm
a próbowałaś podkład isaDory beztłuszczowy? Ja smarowałam się testerem w Galerii i bardzo mi odpowiada że sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
nie próbowałam go a kryjący jest w miare?? i ile on kosztował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmhmm
dla mnie super - świetnie się rozprowadza, nie tworzy "maski" a kryje niedoskonałości. Jak dla mnie cholernie drogi - 80 zł ale jest i mniejsze opak. za 30 zł. Ja jestem zdecydowana mimo tej sumy. A nie masz jakiś próbek z gazety by wypróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argaritano
Próbek tego podkładu akurat nie mam ale skoro go tak zachwalasz widze ze bede sie musiała przejśc do drogerii i wypróbować go i reszcze podanych przez dziewczyny podkładów dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyuyuyuyuyu
hej moja bratowa jest kosmetyczką i też jej buzia sie świeci i tak maluje takim białym pudrem czy cos nie wiem co to jest taki proszek biały i trzyma na twarzy pare minut a potem maluje brazujacym pudrem i jej cera juz nie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyuyuyuyuyu
a i mówi żeby podkładów nie stosować bo sa okropne zapychają pory i takie tam no i że twarz to czesto jak maska wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Color Adapt Max Factora Kiedys lubilam tez City Matt Lirene, ale mam wrazenie, ze MF jest lepszy, dluzej trzyma sie na skorze. Osttanio tetsowalam w Galerii kryjacy podklad Pupa; bylam zadowolona z testu, ale nie wiem, czy na dluzsza mete spelni moje oczekiwania (matowanie+krycie). Ktos uzywal fludiow tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernica26
Jeśli chcesz trochę zakryć to polecam revlon colorstay softlex . Świetnie kryje, nie lepi się na twarzy, ładnie matuje a nie tworzy maski. Wcześniej używałąm dermablend vichy ale za bardzo był widoczny na twarzy (choć przyznaję, że krył jeszcze lepiej). W drogerii kosztuje ok. 60zł za 30 ml ale ja od dłuższego czasu kupuje w próbkach na allegro za 1/3 ceny i jak to z próbkami jest pewność oryginału. Znalazłam m.in. tę aukcję. http://allegro.pl/item263064021_revlon_colorstay_15saszetek_czyli_22_5ml.html Ja kupowałam od kogoś innego ale akurat nie ma wystawionych aukcji. Dobra cena świetny towar. A i do tego długo utrzymuje się na skórze. Polecam też max factor miracle touch ale on jest bardzo drogi ok 60zł za 11,5 g :( Świetnie kryje, , nie tworzy maski, długo utrzymuje się na skórze, ładne opakowanie i łatwa aplikacja tylko ta cena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena 03
Ja uzywam z kolastyny-rewelacja!!!Swietnie sie trzyma i wszystko kryje.Mam ciemna karnacje i uzywam typu opalonego.Swietny efekt!!!Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oz kurrrrrrrrrrrrr
dobry tak od 60 zł moja droga- jak nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę revlon jest
rewelacyjny dla tłustej skóry, sama testowałam wiele podkładów, istnieje też lżejsza wersja niż colorstay, poszukaj w damskiej torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
no puder transparenty to dla mnie podstawa zawsze mam go w torebce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godny uwagi jest podkład SATIN z kolastyny,rzeczywiście nie zatyka porów buzia nie swieci się przez jakieś8 godzin wcale pózniej tylko troche ładnie tuszuje nie doskonałości slicznie pachnie buzia jest aksamitna i nawilzona miałam próbke sprawdziła się a teraz kupie caly produkt musze jeszcze dodac ze mam cere tradzikowa i wysuszył mi lekko niektóre krostki REWELACJA!!!polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nigdy nie używałam podkładu bo nie mogłam żadnego dobrać aż do czasu kiedy wypróbowalam u koleżanki podkład to był antystresowy w odcieniu ivory jest naprawdę super inie jest drog bo ok 30 zł a starcza naprawdę na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metinn
Dobra na swiecenie jest mąka ziemniaczana. Byc moze to byl ten baialy proszek, ktorego uzywala kosmetyczka. doskonale utrwala makijaz i nie zapycha, warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
dla mnie dorby był normateint vichy, loreala true match i teraz kupiłam takie coś: http://www.jeunique.com/EN/pages/beauty/sub_products/oilfree_foundation.html i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. bardzo ładnie trzyma się na twarzy ale tani nie jest- 97 zł za niego zapłaciłam. przeszłam już przez wiele podkładów i doszłam do jednego wniosku - tani i dobry podkład do cery tłustej/mieszanej nie istnieje. kiedyś dobry był jeszce i niedrogi podkład aksaminty z avonu, ale "mądrale" go wycofali i nic na jego miejsce równie dobrego już nie wprowadzili. ico jeszcze - ważny jest też krem, czasem jeden podkład z jednym kreme daje idealny duet, a z drugim jest po prostu nie do zniesienia. trzeba szukc metodą prób i błedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam podkład True Match Loreala, używam go już długo i jak dla mnie to jest najlepszy podkład. A skoro masz cere mieszaną czy tłustą to pod podklad musisz używać kremów matujacych, ja pod podkład zawsze używam kremu z Dax cosmetix mikroperły matujące. Poza tym każdy podkład nawet ten najbardziej matujący po jakimś czasie zacznie \" blyszczeć\" na to nie ma rady. A podkład True match jest jedyny który ma po nałożeniu na twarz wykonczenie pudrowe, jest leciutki a jednocześnie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska222
Polecam puder antybakteryjny under twenty-idealnie matuje ;) cena ok8-9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka _ Katowice
a wiecie co dziewczyny? tez mam tłusta cere i nie moglam znależc dla siebie nic odpowiedniego, ale pewnego razu w rossamnie posmarowalam sie Dream Matt Mouse (konstystencja musu) i jest SUPER kosztuje 27 zł ale nie ma efektu maski, rozproawdza sie swietnie, bo ma pecherzyki powietrza i nie przypomina typowego fluidu ktory jest jak klej. twarz nie swieci sie nawet po 6 godzinach ! nie ma efektu maski, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie chcesz się świecić to na fluid nałóż jeszcze puder. żaden fluid nie zrobi Ci idealnego matu na buzi, przecież po samej konsystencji można się tego domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus18
http://www.nowosci.e-sieci.pl/_p/main/5524_Kryjacy-fluid-Pharmaceris_large_lead.jpeg >>ja mam taki fluid jestem z niego bardzo zadowolona kosztuje ponad 30 zl starcza na dlugo naprawde Bardzo dobrze sie rozprowadza. Jak przynioslam go do szkoly kolezanki sie pomalowaly to dostalam az 7zamownien na niego co mnie pozytywnie zaskoczylo Trwalosc-ok 10h i to tez prawda matuje blizny po tradziku Naprawde warto sprobowac Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiabasia32
Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z kryjącego fluidu przeciwzmarszczkowego SPF 15 IDÉALE Age cover. Jest to innowacyjny fluid o podwójnym działaniu odmładzającym. Wypełnia zmarszczki, dając efekt optycznego wygładzenia. Odmładza, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Najbardziej podoba mi się w nim to, że proteiny migdałowe odnawiają i wzmacniają naturalny płaszcz lipidowy skóry. Sprawiają, że skóra jest napięta i elastyczna. Dodatkowo MATRYKINA I TGF ACTIVATE TECHNOLOGYTM usprawnia procesy naprawiania uszkodzeń wywołanych starzeniem się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×