Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie 37 latka

PERFUMY FM POZNAŃ

Polecane posty

Gość taka sobie 37 latka

jeśli jestes zainteresowana perfumami FM zapraszam FM GROUP to firma działająca w Polsce od 1 września 2004r. Na świecie jest TRZECH producentów markowych perfum 1.Firma szwajcarska; posiada 5% obrotu globalnego 2.Firma angielska ; posiada 15% obrotu globalnego 3.Firma niemiecka „DROM” w Monachium posiada 80% globalnego rynku Zakład Drom posiada oddziały na całym Świecie! Produkuje koncentraty w postaci oleistej, wytwórnie perfum kupują koncentraty od „DROMU” Nazwa perfum to kwestia kto je sprzedaje ,np. HugoBoss,Dior,Armani,Chanel itp. To pod jaką marką jest dany perfum (reklama,opakowanie)w dużej mierze decyduje o jego cenie detalicznej. „FM” to marka jak Sony,Coca Cola,LG itp…. w ofercie 130 róznych zapachow!!! więcej informacji na gg 6070518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hava nagila
EJ D=GOŚCIU LICZ SIE ZE SOWAMI, BO ZA TO MOZNA ci wytoczyć proces i bedziesz musiał to udowodnić!!! produkty fm te podróby smierdza okrutnie i juz nigdy nie dam się namówić na ich zakup!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaL
JAKIE PODRÓBY??? Ktoś tu nie zna perfum FM:) Są super! Pozdrawiam FM-owiczkę:) edi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcje z ta laska
dla mnie fm to jedno wielkie gówno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupujcie tu
http://www.perfumy-fm.pl/sklep/index.php Ten pan to oszust.Ma stronę pięknie wyglądająca, mydlący oczy regulamin, a po wpłacie pieniędzy na jego konto, towar nie przychodzi, a on nie odpowiada na maile. Nie jestem jedyną oszukaną, popatrzcie na porównywalni cen czy gdziekolwiek. Chcę jak najwięcej osób przestrzec, by taki oszust choć trochę stracił klientów, skoro jest bezkarny i zarabia na oszukanych. Dane sklepu i oszusta: FM Group Polska Sprzedaż internetowa Konsultant Ariel Kowalski Asterix Poznań www.perfumy-fm.pl e-mail: sklep@perfumy-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×