Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MIŁA mgr ekonomii

Szukam pracy w LEGNICY lub okolicach-proszę o poważne potraktowanie

Polecane posty

Gość MIŁA mgr ekonomii

Witam serdecznie:-), mogę podjąć pracę w Legnicy lub jej okolicach. Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne (spec.bankowość, ubezpieczenia; rachunkowość, finanse) oraz studium medyczne (kier.położnictwo). Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Mam 3-letnie doświadczenie w pracy przy sprzedaży produktów Firmy, pracowałam na samodzielnym stanowisku, znam obsługę urządzeń biurowych (prowadzenie sekretariatu), obsługę komputera (MS Office, MS Excel), język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posiadam prawo jazdy kategorii B. W maju tego roku uczestniczyłam w szkoleniu "Profesjonalna obsługa klienta". Jestem osobą zdyscyplinowaną, punktualną, rzetelną, dokładną, odpowiedzialną, zorganizowaną o wysokiej kulturze osobistej i miłej aparycji. Posiadam umiejętnosć organizowania i planowania zajęć i samokontroli. Swoją osobą i zaangażowaniem z całą pewnością mogę budować dobry wizerunek potencjalnie zatrudniającej mnie Firmy i swoją pracą wpływać na jej dobrą kondycję finansową. Z góry dziękuję za każdą poważną odpowiedź i z przyjemnością na nią odpowiem. Pozdrawiam i życzę miłego, spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×