Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania001

CZY JA JESTEM W CIAZY??

Polecane posty

MAM PYTANKO DO SZCZĘŚLIWYCH MATEK, BO PODEJRZEWAM ZE JESTEM W CIĄŻY ALE NIE JESTEM PEWNA,OPRÓCZ TEGO ZE NIE DOSTAJE MIESIĄCZKI I ZE MOGLA BYM CALE DNIE SPAĆ TYLKO JEŚĆ TO ROBIŁAM 2 TESTY O NAZWIE PRE-TEST I NA NICH WYKAZAŁO JEDNA KRESKE BARDZO WYRAŹNA, A DRUGA LEDWIE WIDOCZNA WIEC PRAWDĘ MÓWIĄC JA JUŻ SAMA NIE WIEM JAK MOŻECIE TO NAPISZCIE COŚ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prawdopodobne ze jestes w ciaży idz do lekarza, on to powinien potwierdzic, albo zrob badanie z krwi jest dokladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam , że jest to prawdopodobne. U mnie tez na początku druga kreska wychodziła ledwo widoczna (mimo, że już po dniu spodziewanej miesiączki). Może zrób test z innej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo słaba druga kreska na bobo-testach kupiłam dla potwierdzenia pre-test i wyszła tylko jedna:( dziś jestem w 17 tygodniu ciąży:) Nie wiem czemu ale już kilka razy słyszałam że pre-test jest słaby..... Kup test z innej firmy najlepiej strumieniowy one są bardzo czułe... Pozdrawiam i powodzenia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Ci radzę zrobić inny test bo do tego jakoś nie mam zaufania. Mi ten test wyszedł negatywny a kilka dni później zrobiłam Quick View i wyszedł pozytywnie :) jeden minus tego testu to taki że nie ma pojemniczka na mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja robilam pre -test po 4 dniach od spodziewanej miesiaczki i u mnie tez byla druga kreska nie taka bardzo widoczna jak ta pierwsza a widzisz jestem w 18tc ale dla pewnosci zrob poprostu inny i wtedy zobaczysz jaki bedzie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×