Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonainieogranieta

Pomocy,adidasy.

Polecane posty

Gość zrozpaczonainieogranieta

Witam :) A wiec drogie dziewczyny,nie wiem gdzie moge poszukac,zobaczyc rozne rodzaje adidasow-pumy,adidasa,nike. Znajoma,znajomej jest w Stanach i wyslalaby mi jakies fajne butki,ale musze jej wyslac zdjecie tylko,ze nie mam skad wziasc tego zdjecia bo nigdzie nic fajnego nie ma nawet na adidas.com jest raptem z 20rodzai butow,nie ma zadnych kolrow itd a ja bym chciala takie zadko spotykanie,gdzie u nas wcale nie ma w sklepach. Znacie jakies stronki? W USA wchodzac do sklepow masz z 200rodzai butow i w kazdym kolorze,tyle to wiem,ale jak ja mam je obejrzec na odleglosc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonainieogranieta
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
a tam jest wszystko. sama czesto szukam tak butow wlasnie w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzk_aaaaaa
a na allegro patrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonainieogranieta
a moze rodzajów? rodzaji wiem,wlasnie szukamw googlach caly dzien ale wyskakauja mi polskie stronki,na allegro czy tam na ebayu,moglabys mi podac przykaldowe?nie potrafie widoznie wpisywac i szukac jedyna strona krtra wynalazlam od 4h to http://www.sneakershop.dk/dk/1370.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonainieogranieta
Hej Zuzka,na allegro sa identyczne co u nas w sklepach,w Polsce,a ja bym chciala takie ktorych u nas nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonainieogranieta
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj poszukac w google: shopping centre new york - na przyklad, zobacz jakie sklepy sa w nim, i tam powinny byc linki do tych sklepow, i tam zobaczysz towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonainieogranieta
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos jeszcze jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos jeszcze jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
normalnie szukasz modelu buta albo w sklepie w Polsce allegro czy ebayu, a pozniej wpisujesz go w google np adidas superstar i wyskakuja Ci strony amerykanskie. jest mase sposobow tylko trzeba poszperac w google i tam wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie glabie nie wie jaki
model?o to mi chodzi przeciez caly czas i nie wiem czy jest amerkanski ebay b z tego co wiem to jest niemieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy pisze poszperaj
gdybym umiala to bym nie pytala,logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
nie wiem dlaczego mi ublizasz?! prosilas o pomoc to ci jasno pisze, ze wszytko mozna znalezc jak sie chce. chyba wiesz jakie rozszerzenie maja strony amerykanskie, a jakie niemieckie?! bo komus ublizac umiesz, ale podstaw nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl najpierw zanim cos napi
szesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
to nie umiesz wpisac w google ebay? a w ebayu marki buta? sorry, ale ja juz nie wiem jak inaczej ci to opisac. wystarczy troche checi. z reszta zapytaj ciotki jakie sklepy sportowe ma w poblizu, bo co z tego, ze znajdziesz jakies buty jak tego sklepu moze nie byc u niej w miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallalala
Laska, po pierwsze w ustawieniach zmień w językach polski na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehdziwi ludzie
w Ny sa wszytkie sklepy,dobra dajcie na luz,dzięęki za pomoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
nie pisalas, ze chodzi o NY poza tym napewno doskonale wiesz, ze NY to nie Warszawa i do niektorych sklepow trzeba jechac kilka godzin, ale to pewnie tez wiesz i ciotka zamowi przez neta, bo tak tez mozna, a skoro mozna to czemu nie zamowisz od razu z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warsawie wszytko poddupa
w wawie tez wszytko daleko,ale okkkk wiesz lepiej nie zamowie w polsce bo u nas nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
ale mozesz zamowic ze Stanow do Polski lol i nie mowie, ze wiem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowojorczyca
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.kick-fiend.com/wp-content/uploads/2007/02/nike-vandal-dw-2.jpg&imgrefurl=http://www.kick-fiend.com/nike-vandal-high-dontrelle-willis-leather&h=449&w=598&sz=286&hl=pl&start=9&tbnid=fi9IUN4-eCSRZM:&tbnh=101&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3DNike%2BVandal%2BHigh%2BLeather%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DG widziales u nas takie? :) ale ja za Ciebie to powiedzialam :P lol2 :P dobra koniec :) tak pewnie,ze Stanow do Polski;Ppewnie przysla :) jak sie wypelnia pole to trzeba stan podac :) ale okkej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
wyobraz sobie, ze widzialam, bo sama chodze w podobnych tylko w innym kolorze. jest wiele sklepow w Stanach, ktore wysylaja do Polski i nawet jesli nie ma tego napisane bezposrednio na stronie, to mozna to zalatwic za pomoca jakiejkolwiek firmy kurierskiej. wyobraz sobie tez, ze takich butow nie kupisz w pierwszym sportowym sklepie Stanach czasem trzeba poszukac. ale gratuluje udalo ci sie skorzystac z googli z calkiem dobrym efektem. wiesz swiat idzie do przodu i mozna robic zakupy na calym swiecie. i nie wiem czemu sie tak burzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowojorczyca
ja sie nie burze kobietko,u nas takich nie ma jak juz napisalam. I juz mi nie radz jak mam kupic bo nie o to prosilam,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowojorczyca
w innm kolorze?krola?haha tylko 1 kolor jest ale okkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
zaczelam ci radzic jak je wyszukac w googlach bo o to chyba chodzilo, ale spoko nie dziekuj nie ma sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×