Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonainieogranieta

Pomocy,adidasy.

Polecane posty

Gość przeciez masz google
napisalam, ze mam podobne, a nie takie same. podobne- czytaj w podobnym stylu, czli nie w jednolitych kolorach jak w Polsce tylko zdobione...ale skoro z googlami byl problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
z reszta w kartach krol ma cztery kolory..kto wie moze w butach tez.. jak chcesz moge sie dowiedziec:P hehe tak czy siak motyw mam inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
sa podobne bo to nike wyzej kostki kolorowe z motywami malowanymi i szytmi, a inne bo inne kolory i nie maja tez rzepy do zapinania. nie wiem czemu tak trudno w to uwierzyc, myslisz, ze takie buty sa az tak niedostepne? moge ci polecic kilka inncy fajnych modeli szczegulnie adidasa i conversa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
sa to raczej dziewczece motywy cos na ksztalt kwatow i zostaly kupione w Stanach wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
krol ma dwa kolory? to chyba juz nigdy nie uloze pasjansa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalilam sie na tego typu buty,ale u nas nic nie ma ;/ a jak sa to z 4 rodzaje i koniec i wszyscy w tym samym chodza czego nie lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superstarow w swoim zyciu mialam 4pary i juz nie chce teraz poluje na takie za kostke,ale musza miec w sobie cos tak jak ta dama pik czy krol kier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ta stronke jaka jedyna znam jak juz na 1 stronie podalam :) i wlasnie o tego typu mi butki chodzi.. a powiedz mi gdzie u nas widdzialas takie buty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
u nas to tylko cos podobnego mozna znalezc w galeriach handlowych. z tego co wiem to sklepy firmowe nie che zamawiac pojedynczych modeli, bo nie maja pewnosci, ze ktos je kupi i moga na tym stracic, poza tym nie zawsze kolekcje u nas i za granica pojawiaja sie w jednym czasie. najprosciej wybrac sie na zakupy gdzies za granice. trzeba wrzucic w wyszukiwarke np nike shoes i szukac do upadlego, albo czekac az zmieni sie kolekcja. jak masz kogos na miejscu w Stanach to mozesz mnie wiecej wyjasnic o co chodzi i ktos moze cos wypolowac fajnego, ale im fajniejsze tym cena wieksza choc teraz 100$ to juz nie tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
nie ma sprawy. sprawdzaj na stronkach co jakis czas bo tam sie zmienieja te buty wiec moze cos ustrzelisz. tylko przy kupnie przez neta ciotka czy ktos tak kto to w Stanach zamowi bedzie musial doliczyc tax, ale mimo to sie oplaca. owocnych poszukiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
ktore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez masz google
te miski to chyba reebok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×