Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka011

lustrzany lakier

Polecane posty

Potrzebuje lakieru do paznokci, ktory daje efekt lustra -konkretnie chodzi o kolor czerwonego wina z takim lustrzanym efektem(mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi;) ). Wiem, ze Sally Hansen Chrome jest taki, ale nie moge go nigdzie znalezc, moze znacie jakies inne, bardziej dostepne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
jak zobaczyłam ten temat , dzis z qmpela kupilam czerwone lakiery o lustrzanym odbiciu ale ona taki jak opisujesz,a ja makowy ;) aha firma:Eveline :) dobra jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcie problemy j ak baby
kurde ja tez jestem baba!!:((buuu:D to po tym kieliszu powini zakazyacc wchodzenia na kafe kieduy sie jest po kielicuuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dziekuje:) przekopalam neta i znalazlam tylko Sally Hansen, musze poszukac tego Eveline;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnmbvm
a moze nie szukaj w necie... tylko rusz dupe sprzed kompa i rusz sie drgerii jakiejs.... napewno znajdziesz jak wejdziesz do kilku typu rossman, natura czy innne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
wiesz co eveline właśnie teraz wypuścił te lakiery one są tylko w czerwonych tonacjach i można je kupić w większość mniejszych drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi/ droga vbnmbvm! Wyobraz sobie ze zanim zaczelam szukac w necie ruszylam dupe sprzed kompa i... wlasnie - dupa. Proponuje Tobie ruszyc szanowna dupe do rossmanna aby zobaczyc na wlasne oczy, ze nie ma tam takich lakierow:) To chyba oczywiste, ze pytam o cos w sytuacji, kiedy sama niczego nie znalazlam - jak widze oczywiste dla mnie, niekoniecznie dla Ciebie;) Az sie usmiechnelam - jeszcze raz dzieki, prawde mowiac nie przyszlo mi do glowy aby sprawdzac w mniejszych drogeriach, szukalam tylko w tych samoobslugowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
hm w rossmanie jak i w naturze chyba nie widzialam zadnych takich chyba,ze z rimmela można w nich wyszperać taki , a evelina tylko w naturze widzialam kosmetyki do pielegnacji i blyszczyki, udanych poszukiwań!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
aaa i firmy Coral można dostać taki odcień ale on jest taki troszke z drobinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie usmiechnelam - dziekuje:) ale te lakiery nie dadza takiego efektu o jaki mi chodzi - tzn takiego lusterka. bede musiala obadac dokladnie ten Eveline, moze jutro zdaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam ze l\'oreal bedzie mial... ale niestety w dwoch rossmannach nie bylo takich na stoisku l\'oreala:( pewnie dopiero w piatek albo sobote bede miala chwile zeby znowu czegos poszukac... Dziekuje za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
mam nadzieje,że znadziesz !!! :) pozdrawiam :)!! ps. te eveline nie mają żadnych drobinek :) tylko lustrzany blask :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×