Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikusia_20

Wam też tak trudno znaleźć pracę? zaraz się popłaczę

Polecane posty

Gość nikusia_20

niech mnie ktoś pocieszy... przecież to nie normalne żeby było tak dużó ofert na które odpowiedziałam składając cv i nic. Dzwonią po 3 tygodniach, ogłoszenia wiszą już od miesięcy. A jak juz sie odezwą to chcą żeby pracować za mniej niz 1000 zł i robić prawie codziennie po 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopaloumpo
Duzo jest takich ogloszen wiszacych od miesiecy wiec to mi wyglada na jakies sciemy a nie ze naprawde kogos potrzebuja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz przerwac trudny okres, potem jak Cie będą chciali do pracy to pewnie w kilka miejsc... zawsze tak jest albo wszystko na raz albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
no sorry trudno komus na dzien dobry placic wiecej niz 1000 zl jezeli ta osoba niewiele/nic nie umie. Ja pracowalam poltora miesiaca nie wiedzac czy zostane w firmie czy nie i czy mi za to zaplaca. Zaplacili, umowe dostalam, oplacalo sie poswiecic 4 miesiace i pracowac po 10 gozin. Mam fajna praca ale poczatki byly badziewne. Gdybym nie odstawila dumy na bok pewnie do tej pory szukalabym pracy a tak juz ponad rok tam jestem. Czasami trzeba cos poswiecic aby cos zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam pracy juz ponad miesiac i nic .... Mam roczne doswiadczenie jako sekretarka. Szukam pracy stalej -ale nic..... cicho i glucho :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4nn4: Typowa mentalność pt \"ja miałam kiepsko to i Wy musicie mieć kiepsko\". A tym, że pracowałaś przez 1,5 miesiąca bez pewności że w ogóle zapłacą i czy dadzą umowę, to bym się tu raczej nie chwaliła. To jest za przeproszeniem frajerstwo i proszenie się o kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×