Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a higiena

zabawki erotyczne

Polecane posty

Gość a higiena

Witam Mialyscie jakies przykre dolegliwosci po stosowaniu zabawek szczegolnie kulek gejszy i wibratorow? czy np od noszenia kulek moze dojsc do grzybicy? i jak je czyscicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmineczka
aj mozna,mozna. ja swoje malenstwo trzymalam w bielizniarce i jakies paskudztwo sie przypaletalo. teraz myje przed i po- normalnie woda z mydlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulki jezeli metalowe to najlepiej wyparzac, a reszte dobrze wydezynfekowac, sa takie specjalne plyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulki
nie widzialam nigdy metalowych kulek - to tylko imitacja zreszta metalowe musza byc strasznie nieprzyjemne wogole uwazam ze takie kulki sa bardzo nie higieniczne a z wibratorem jest prosta sprawa - mozna zalozyc zwykła gumke i po klopocie zreszta zwracajcie uwage na higiene - bo grzybicy nie da sie prawie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Co polecacie z zabawek erotycznych? 15:03 leilaaaaaaaa Niedługo wybieram sie do sexshopu i chciałam sobie coś fajnego kupić, co polecacie? 17:50 olllllaa nie polecam wibratora - z powodzeniem zastapisz go czyms innym - np ogorkiem - tylko nie zapomnij najpierw wlozyc go w prezerwatywe polecam kulki milosci - cwicza miesnie pochwy - ale sa trudne w utrzymaniu czystosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala _szybka
czy ktos naprawde uzywa tych kulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaa
co moze byc przyjemnego w noszeniu w sobie kulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Ja miałam kulki z ołowiu, codziennie je wyparzałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jestem
moze mi ktos wytlumaczy jak sie tych kulek gejszy uzywa i jakie to doznania? bo nieprobowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja się nie spotkałam z żadnymi dolegliwościami po stosowaniu zabawek erotycznych. Wystarczy pamiętać o ich odpowiednim myciu i utrzymaniu w czystości i nie powinnyście się przejmować jakimiś zakażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkło i metal - tylko to nie trzyma bakterii i można domyć. Na plastik - gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak tak mam LELO Lyla 2 czyli odlotowe jajo które jest super w dotyku jak druga skóra no i ma rewelacyjne programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ci Skarbusiu te wibratory ? Ja jestem w poblizu Do tego używam kremik przeciw grzybiczy Poczujesz jak Ci to zrobie , raz dwa te wibratory wylecą Ci z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie z tymi zabawkami . Nie mieszajcie reklam z neutralnymi wypowiedziami . Nic nie zastąpi żywego chrząszcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja mam wibrator i kulki silikonowe. Kupiłam do nich specjalną piankę antybakteryjną.

Kulki same w sobie przyjemności nie dają (daliście się oszukać tej babce z 50 twarzy Greya;p), są do ćwiczenia mięśni Kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×