Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania001

Kłopoty

Polecane posty

hey kobietki jestem w ciąży a mój chłopak nie chce mieć dziecka każe mi je usunąć co ja mam robić???? cały świat sie zawalił 3 dni temu straciłam prace jeszcze teraz ta ciąża jestem załamana::(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie
Współczuje Ci, ale ten twój facet to świni, skoro zdecydowaliscie sie na współżycie to przecież sie liczyliscie z konsekwencjami. Nie rozumiem takiego czegoś,ile mace lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lat 20 a on ma 25 no właśnie sie już przekonałam ze jest świnią:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem tym załamana ze straciłam prace ,tylko tym ze mój facet teraz mnie praktycznie zostawił sama z ciążą. Powiedział ze mam ja usunąć szczerze mówiąc to ja chciała bym dziecka, ale zostałam sie sama z tym bo nie mam pracy bez środków do życia a gdzie jeszcze utrzymać maluszka, kompletnie nie wiem co ja mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie
Co za świnia no, nie wiem skąd tcy się biorą,a rodzice Ci nie pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak
jedno jest pewne OLEJ TEGO FACETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanow sie dobrze nim cokolwiek postanowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie stety rodzice mi nie pomogą powiedzieli ze z dzieckiem nie chcą mnie widzieć w domu ech już głowa mnie boli od płaczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhbnhbphop
sa domy samotnej matki,pomoc tez mozesz otrzymac w parafii swojej :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie
Rodzice się zawiedli,przemyślą wszystko i pomogą Ci, daj im trochę czasu,a facetowi daj w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie nie wiem co będzie, moi rodzice nie pomyślą jak coś powiedzą to tak jest:( nie wiem chyba pójdę na jego prepozycie chociaż wiem ze bede miała to do końca życia na sumieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie
Nie chcę Ci doradzać, bo to twoje życie.Porozmawiaj jeszcze z rodzicami.A faceta olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak
ja tez nie chce nic sugerowac wiem ze to jest latwo mowic jak sie czegos samemu nie przezyje uważam jednak że to bez sensu idąć z kimś do łóżka wiesz co robisz i jak to sie moze skończyć. w końcu masz 20 lat. jesteś dorosłą kobietą. a teraz już odpowiedzialną nie tylko za siebie... to jest twoje zycie. facet i tak cie zostawi a rodzice za ciebie zycia nie przezyja zastanów sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom wiem musze go olac napewno to jakos bendzie chociaz nie wiem jak ale bendzie dzieki.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ja byłam świadoma ale moj facet widocznie nie jestem dorosła i odpowiadam za siebie muszę to jakoś rozwiązać rozsądnie ... Ale byście mogły powiedzieć chociaż co byście zrobiły na moim miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×