Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa29polyk

połyk

Polecane posty

Gość ciekawa29polyk

Pytanie przede wszysttkim do Panów.Dlaczego lubicie jak kobieta połyka wasze nasienie?Czy swiadczy to o jej uleglosci czy w ten sposob macie nad nia wyzszosc?Czy kobieta ,ktora uprawiajac seks oralny polyka sperme jest w waszych oczach malo wartosciowa, czy w ten sposob poniza sie?Czy podnieca was polykanie przez wasza partnerke nasienia?Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie. sama tez chciałabym to wiedziec. o czym to w waszych oczach świadczy, bo jak zauwazyłam mój facet to po prostu kocha i w sumie nie wiem czemu aż do takich rozkoszy go to doprowadza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawał o dziewannie
po prostu nienawidze, gdy coś sie marnuje. A sperma to cenne źródło białka. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jest to raczej obojętne czy łyka czy nie łyka. Nie muszę też koniecznie kończyć w ustach. Ale pewnie poruszamy się tu w ramach indywidualnych upodobań. Nie mogę sobie właściwie sam odpowiedzieć na pytanie, co w łykaniu jest tak pięknego, żeby za wszelką cenę do tego dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że miałem przez długie lata wręcz opory, aby kończyć w ustach partnerki. Zrobiłem to dopiero po zachęcie z jej strony. Z wrażenia nawet wtedy nie zauważyłem co się z tym ładunkiem stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zajebiscie lubie jak
moja dziewczyna polyka.Nie wiaze sie to z tym ze lubie ja ponizac czy co.Nic z tych rzeczy.Poprostu wydaje mi sie ze usta sa najlepszym miejscem na przyjecie dawki nasienia.Bardzo mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zajebiscie lubie jak
czekalem tylko na podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zajebiscie lubie jak
eh, jemu też bym połknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryku
dla mnie nie ma to znaczenia. uwielbiam konczyc w ustach a to czy wypluje czy polknie to juz nie jest wazne dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clubbed
a ja nawet nigdy nie probowalam wypluwac ^^ zawsze polykalam, od pierwszego razu. jest ok pasuje mi to. chlopak nie prosil o to. zostawil to mnie. zrobie co zechce. a tak pozatym to bym nie wyplula, no niewiem, to jakby jakas pogarda jak dla mnie. ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd pogląd u Pań że połykanie nasienia lub "spuszczanie" się w ustach może mieć związek z poniżaniem kobiety? Dla nas jest to po prostu mega przyjemne. Wyjaśniam w prostych słowach - pieszczenie ustami penisa jest przyjemne samo w sobie, tym bardziej przy wytrysku - wręcz go potęguje co daje mocniejsze odczucia. Praktykującym Paniom podpowiadam, że głębokie wzięcie do ust czyli daleko w przełyk w trakcie wytrysku i poruszanie krtanią (!) wystrzeli Waszego partnera w kosmos. Zdaję sobie że nie wszystkie Panie są na to gotowe fizjologicznie (możliwość zaistnienia odruchu wymiotnego) ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kobieta połyka nasienie, to sieje w sobie ziarno. Już zawsze cząstka mężczyzny będzie krążyć w jej krwiobiegu. Temu to lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wyszło szydło z worka - "Tadeuż" to ten hejter który 24/7 dyżuruje na ero i używa słowa "temu" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połykać nie musi, ale jak strzelam w buzi to uczucie przyjemności wzrasta w tak znaczący sposób, że nie jestem w stanie tego opisać. Pomijając aspekt hedonistyczny pod względem estetycznym widok ospermionej buzi ładnej dziewczyny jest słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem spijamy owoce tego ziarna robiąc soczystą, głęboką minetę. Tadeuż Twoje wpisy są genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snajpers
Tadeuż jako pracownik i mieszkaniec kafeteri ma prawo tu być z racji stałego meldunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garow wredne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy Kocha i MYŚLI
Dlaczego nie miałby być szczęśliwy pozostając w ciele Ukochanej zamiast na papierowym ręczniku w śmieciach lub muszli klozetowej? Jeśli MYŚLI, to rozumie, że to nie koniec, lecz POCZĄTEK! Pracownicy szrota rozbierają samochód na części, a inne samochody chętnie je przyjmują do swego "ciała". Żołądek dziewczyny rozkłada nasienie na części (aminokwasy), krwioobieg "dystrybuuje" je, a komórki ciała dziewczyny wbudowują je w SIEBIE. Czy to nie szczyt miłosnego upojenia, świadomość bycia cząstką ( prawda, że mikroskopijną) ciała swojej Ukochanej? W stosunku do wagi dziewczyny, waga wytrysku to śmiesznie mało? Czy byliście kiedyś w wiejskim domu? Wtedy, gdy jeden z pieców TROSZKĘ zadymił do wnętrza. Mikroskopijna waga odrobiny dymu, a zanim przewietrzono to czuć go było we wszystkich pomieszczeniach z otwartymi drzwiami. I przy podłodze i pod sufitem. WSZĘDZIE! Rozumiecie? Będziecie w CAŁYM ciele swojej Dziewczyny. Nawet w małym paluszku jej stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lać jak w wiadro w buzie w dupę w cipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim gronie, wulgarność, cynizm i pogardą wobec dziewczyn to gwarancja szacunku Kumpli. No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do połykania mam stosunek obojętny, kobieta może lecz nie musi, nie czuję się dzięki temu lepszy lub gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę subtelności w temacie bydlaku jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chetny da Mi dawke swojego nektaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kocha to połyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioci to nie potrafią szukać. A ty szukaj trufli chamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadano pytanie: "Pytanie przede wszysttkim do Panów.Dlaczego lubicie jak kobieta połyka wasze nasienie?" Ja odpowiedziałem DLACZEGO Mam wrażenie, że wiele Pań ma mi to za złe. To że wytłumaczyłem. Więc nie pytajcie! Pozostańcie przy prostym wytłumaczeniu "bo faceci to świnie" i wystarczy! Próba rozmowy nic nie da! Przypominam, że wykluczam te sprawy bez zgody Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu pisze tutaj brednie szowinistyczne. niektórzy wylewają swoje marzenia. inni zazdroszcząc wyrażają opinie negatywne. prawda jest taka, ze nie ma to nic wspólnego poniżaniem. po prostu nas to strasznie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa_kotka bo dla faceta to odlotowa sprawa sprawi to że cząstka jego zostanie w kobiecie na zawsze dlatego tak go to raduje teraz panie wiecie dlaczego Mężczyznom na tym tak zależy kto was do tego namawia to tylko z tego powodu wiec przemyślcie co robicie bo jak łykniecie męski nektar to cząstka waszego faceta zamieszka w was na zawsze i się już jej nie pozbędziecie podpis mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×