Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

No to wdepnelas za przeproszeniem ,ale czyzby juz w Polsce nie wolno chorowac przeciez sa zwolnienia lekarskie.Takie przeziebienie moze miec paskudne konsekwencje.No a pozatym coz jest wart chory pracownik tym bardziej jak ma goraczke. Nie naprawde nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wcale mnie to nie dziwi:)Jestem pelna podziwu:)Chodzisz do pracy mimo,ze kiepsko sie czujesz mam nadzieje ze szef to docenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym,ze jestem chora,ze klocilam sie juz 2 dnia w pracy z wyzszym szefem, i zwariowalam to ... mija dobrze:) gdyby jeszcze pogoda byla bardziej sloneczna i ludzie usmiechnieci a nie tacy smetni to byloby suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze przynajmniej humor Ci dopisuje:) szefem sie nie przejmuj widocznie jest troche nierozgarniety :) sloneczko hmm no juz niedlugo bedzie wiosna albo wpadnij do mnie tego akurat nie brakuje:) usmiechnieci ludzie tu musze stwierdzic,ze chyba za duzo wymagasz:( podobo tez nie ma ludzi ktorzy nie sa wariatami wiec widzisz,ze wszystko jest suuupe!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie wiesz nawet jak ja bardzo bym chciala sie gdzies wyrwac:) ale narazie to ja mam w portwelu hmm 0 zl :) o dlugu nie wspomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bys chciala przyjechac naprawde szczerze zapraszam moze to nie jest hotel 5* ale bedziesz bardzo mile wdziana serio to co ja mam jest Twoje a dla mnie to sama przyjemnosc goscic Polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stonoga dobrze ze idziesz jednak do lekarza:) powinien Ci porzadnie zmyc glowe ze chodzisz do pracy chora:) Boli mnie glowa :(Takie sa skutki, ale madry po szkodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tylko zlot rodzinny ale przeholowalam troche:( w chalupie jak po przejciu burzy a ja nie mam sily ani ochoty za nic sie brac:(no i jak pomysle ze jeszcze popoludnie w pracy mnie czeka brrrrr:( Nie znasz sposobu na kaca giganta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kaca najlepsza jest praca szef nas nawiedzil i jak mowie mu,ze jest zimno to on odpowiada,ze i tak jest leiej bo oni wymienili okna:) i mam sie z tego cieszyc albo w domysle kupic kufajke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zwolnienie i mam nadzieje szybko przegnac to wstretne grypsko. dowiedzialm sie,ze jakis wirus panuje:) w przychodni kolejka i sami chorzy:P bo u nas sie ferie zaczeły i rodzice potrzebuja chyba zwolnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Stonoga mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz:)Zdrowiej malenka szybciutko dobrze ze mozesz sie troche pobyczyc w cieplutkim domku.Znowu mnie boli glowa:( ale to juz nie sa skuyki balangi wiec i moze ja zlapalam jakies paskudztwo:( Ciekawe co sie dzieje z Luisianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wypełnioną deklaracje do fundacji urszuli jaworskiej:) dobry uczynek na dzis:) mam nadzieje,ze sie komus przyda moj szpik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc stonoga:) Ech te zdrowko i paskudne wirusy cos mnie sie wydaje ze zaatakowaly cala Europe:) Mnie tam dopiero zaczyna lamac to tu to tam:)ale moj maluch juz zalatwiony na cacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedy maluch,nie tak dawno chorował :( mnie jakos nie pomagaja leki glowe mam ciezka, boki bola od lezenia :) w uszach piszczy i dzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie biedny i marudny :(Ale pewnie dlatego ja sie nie daje paskudztwu:)ciagne na prochach i fajnie jest czuje sie tak jakbym wypila setke no gora dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×