Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lusiana
hurra hurra że wrócilaś bo zobacz jak pusto bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uff nie mialam czasu zajrzec tu z rana rozpakowywanie,zalatwianie spraw itp.ale mam nadzieje ze od jutra juz bedzie normalnie. Luisianka ciesze sie ze jestes:) Stonoga powodzenia w nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jestemale zaraz ide ufarbować mój siwy łeb.A y Mursianka zdaj tu dlugą relacje z pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie :D Wyjazd no coz chyba nie bylo tak jak sie spodziewalam jakos zabraklo tego klimatu swiat na ktory tak czekalam.Moze liczylam na zbyt duzo.Niespodzianka byla to fakt no i mama szczesliwa przez trzy dni nie mogla dojsc do siebie jak tak nagle stanelam w drzwiach warto bylo zobaczyc jej mine. Ale tak pozatym to jakos smutno bylo z przykrosia zauwazylam ze nawet z siostra juz nie mamy takiego kontaktu jak wczesniej co do znajomych to juz calkowita kleska Moj hiszpan praktycznie zamarzl i zawiedziony bo sniegu nie bylo ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no to byle jak ze nie bylo jak chciałas ale najgorsze to ten brak bliskości z innymi.Jednak odpoczełas chyba troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propo to jaki tam znowu siwy leb co ty opowiadasz to ze robisz sie na bostwo to rozumiem A co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak wybyczylam sie pieknie no i mame uszczesliwilam a na tym mi najbardziej zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
A z drugiej strony to moze wcale nie wina twojego wyjazdu.Ja siedze na tylku 35 lat w jednym miejscu a jakoś wszyscy wkolo sie wykruszyli i nie moge sie z nikim dogadac.Ja zdziczalam czy wszyscy wokol?Nawet najlepsza kumpela od ponad poł roku nie ma dla mnie godziny czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Co do siwizny to naprawde bys sie zdziwila.Ja zaczęłam siwieć po 20 stce a teraz to mam chyba wiecej niz mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
3 cm biale odrosty na brązowych włosach -kto ze mna gada to na glowe mi patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda prawda jakos nie mamy czasu dla siebie chyba troche za bardzo idealizowalam wydawalo mi sie ze wszystko bedzie perfekcyjnie a tu kubelek zmnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziwne to mloda laska i siwe wloski ale pewnie to dodaje ci tylko uroku i tajemniczosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
tajemnicze to jest chyba tylko to dla innych ile ja mam lat skoro taka siwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadaj jak tam swieta u ciebie no i czy cos sie zmienilo w Nowym Roku poszalalas na sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Świeta to nuda -najpierw wigilia u mojej mamy czyli ja mężuś córa i moja mama.Jak co roku pół pokoju prezentów.Na drugi dzień u tesciow-czyli ja sie morduje u tesciow a moj leży sobie w drugim pokoju.Wieczorkiem wpadlismy do mojej ciotki na flaszeczke.Drugi dzień świat blogie lenistwo w domku.A Sylwester-NUDA DOMOWA.Mój leżał z pilotem w reku a ja musiałam zabawiać dziecie -czyli tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Zreszta moja córa mnie dobija bo juz drugi rok umiera ze strachu jak sa fajerwerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo malenkie moj maluch tez sie boi ale przegrane miala moja siostrzenica bo robila za nianke ja bylam na baletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Wiec jak widać beznadzieja zawsze i wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Moja to zawsze na odwrót ze wszystkim- to co inne dzieci uwielbiaja to ona sie boi.Bozieniu co za gatunek urodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indywidualistka z niej calkiem wyjatkowa jest inna niz wszyscy wiec badz dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Nowy roczek to od 10 lat taki sam zmian nie widac oprócz podwyżek.Chcialam sobie dzis zrobic przyjemnostke i kupic ladną bluzeczke poszlam na targ a tu sie rozpadalo wszystko folia poprzykrywali zmokłam jak diabli i tyle przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ojej jaka ja sie marudna zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pech przyjedz do mnie sloneczko ladnie swieci moze tutaj cos sobie kupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
cos mi sie przypomnialo-na "nasza klasa" znalazlam kolezanke z klasy i okazało sie ze przeprowadzila sie w twoje rejony do jakiegoś -Świdwina czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×