Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

hehe spokojnie postawie jej dobre piwko i po sprawie powiedzialam ze siostra mnie prosila i nie ma sprawy porozmawia rowniez ze swoimi wspolpracujacymi biurami w innych miastach i jak mowi nie powinno byc problemu. wieczorkiem dogadamy szczegoly ok siostrzyczko:D wspolczuje niezbyt masz mile towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie ma sprawy ale piwka to bardzo chetnie sie z Toba kiedys napije:D jak juz polubisz piwo oczywiscie jestem juz z kawka mam tez cicha wiec przylanczaj sie bo przeciez wiesz ze ja na diecie i nie moge lasuchowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idziesz na te ciacha czy nie bo pachna na caly pokoj i moja silna wola topnieje jak snieg na wiosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty na diecie?? a od kiedy??pierwsze słysze:) ja sie dziś napracowałam za cały tydzien :) pogoda sie nie polepszyla jest byle jaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe od zawsze chyba to co polecialo przed swietami nadrobilam w Polsce :) u mnie tam slonko swieci i jest cudnie.wyciagnelam lezaczki na taras moze opale troche gebule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zajebiscie fajnie z tym słoncem:) u mnie zaden promyk nie wymknała sie zza chmury :( jedyna pociecha to taka,ze za 2 godzinki do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wspolczuje moze idz lepiej do domku z tym bolem glowy i tak na niewiele sie przydasz a tak polozysz sie i moze przejdzie w kazdym razie tez mam kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten nieprzystojny zapisal mi jakies pigulki i sie narazie sprawdzaja:) ale...mam tyle do przemyslenia,ze czacha paruje a do tego ta pogoda:) snieg z deszczem :) jak Twoja opalenizna??jest juz?? ja wymyslilam,ze slonca nie bede starszyc i po kasie wykupie karnet na solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze jest:( wytrzymalam na lezaku jakies 20 minut i doszlam do wniosku ze nudno wiec sobie poszlam:) no ale moze i dzisiaj zmobilizuje sie na jakies 20 minutek i pomalu pomalutku kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego tez ponawiam zaproszenie:D zaoszczedzisz na solarium:D dzieki za paczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja juz zjadlam 3 i nadal jestem głodna:) wczoraj obmyslalm plan dzialnia:) wiesz,ze nikt mi nie moze pomoc w znalezieniu odpowiedniego mistrza tatuazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz problemy:) jak przyjedziesz zawioze Cie do najlepszego zakladu w Mursii:) bardzo profesjonalny i bezpieczny przynajmniej ma taka fame:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) spoko:) bo wiesz jak nie masz probelmow to szukasz na sile:) wypilam zielona herbate i mmmmm nie sluzy mi :Palbo mojemy przelykowi raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara jesli koniecznie szukasz problemow chetnie podziele sie moimi:D Ze tez naszla Cie ochota na takie wynalazki ni mowie podobno to zdrowe ale...ja Ci tam polecam lampke winka w moim skromnym towarzystwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lekarzyk zabronil pic wina:) pasjansa nie moge ukladac bo w komputereze niet :( robotnicy odcieli toalete od swiatla i musze lazic po schdach:) i tym sposobem spalam te nieszczesne kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mowie ze ten Twoj lekarz jakis nie taki jest:) hehe talie kart Ci polecam nie ma to jak stare sprawdzone metody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) i talie bede rozkladac na biurku :) wiesz czasem trzeba uwazac na inwigilacje:) a wlasnie moj ......stwierdzil.,ze ja go nieustannie monitoruje :) wyobrazasz sobie:)on mysli,ze ja nie mam innego zajecia tylko sledzenie jego posuniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A inwigilacja nie jest czasem w Polsce karana ? A tego Twojego to ja podziwiam moze sumienie go gryzie bo jednak zapamietal z dziecinstwa ze nieladnie jest podgladac wiec probuje odwrocic kota ogonem:) Niby najlepsza obrona jest atak wiec wszystko jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis mam lenia:) stwierdzialam,ze....i oddalam sie wysilkowi fizycznemu i efekt jest taki,ze serducho mocniej bije i miesnie jutro poczuje:) wydaje mi sie,tez ze lepie bedzie mi sie spalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spiaca krolewno jak mija dzionek?:) moj niestety bardzo pracowity musialam uzupelnic zapasy wiec poszlam na rynek:)jak ja tego nie lubie:(dzisiaj mamy znowu jakies tam swieto wiec i pracy wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spie:( na powaznie :) cos mnie usypia:( pije i spie i latam do WC :) ciesze sie,że juz weekend blizej niz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
-ja tylko chciałam Wam pomachać bo niestety znowu klopociki.Zaczęły sie ferie córa zczęła kasłac goraczkować a tu wczoraj 40 stopni goraczki wezwalam lekarza wstepna faza zapalenia pluc i do konca ferii w domku.Kurcze jakis pech od poczatku roku.Szkoda gadać.Pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×