Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Pamietaj ze jeszcze tylko dwa dni i weekend:) Ja mam dzisiaj w polanach sprzatanie:(nawet nie chce mowic jak wyglada moja biedna chalupka;(jakos ostatnio nie moge sie z niczym wyrobic:(zastanawiam sie czy to brak czasu czy po prostu zla organizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam,ze to juz blizej weekendu niz dalej :) i tylko to mnie pociesza:) do tego mam znowu skurcze miesni karku,masazysta nawet bylby chetny je rozmasowac ale... pracuje powaznie.a ja tylko uadje,zreszta mam dzis olewajacy stosunek do pracy i wszystkiego co z nia zwiazane. Wproadzilam troche danych i uwazam,ze swoje juz odpracowalam.No i jeszcze JAKA PŁACA TAKA PRACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zdrowe podejscie:D Ja jednak sprzatam :)I zrobilam sobie przerwe na papierosa hehe:) Ty pogadaj z tym masazysta tak naprawde profesionalny masaz to tez jakas tam praca ale przyjemnosc o ile wieksza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekam na wiadomość :) nie moge przeciez pracoholika odciagnac od pracy :) nawet asaz go specjalnie nie zacheca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ale....jego strata:) zreszta ja na Twoim miejscu mimo wszystko bym probowala:)Pracoholizm to choroba wiec pomozesz biednemu czlowiekowi no i wiesz....te Twoje bolace miesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj zaszalalam.Poszłam spac o 20 a wstalam o 6 z deka jestem nieprzytomna ale kark przynajmniej nie boli :P pogoda jest paskudna,cos ciagle pada, szaro i buro. Kawa słodka musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok bedzie slodka :) No to rzeczywiecie poszalalas:)Ja tam jakos nie moge ostatnio zasnac:(to juz chyba z przemeczenie daje o sobie znac:(Jednak starosc nie radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi zeszlo pol dnia na lataniu po urzedach:(jak ja tego nie lubie:(no ale i tak lepsze to niz sprzatanie:)chociaz od tego i tak sie nie wymigam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty dlaczego? mnie denerwuje ludzie głupie zachowanie a Tu taka jedna pokazała co potrafi:) niby smiesznie ale..wyprowadzila mnie ze stanu spokojnosci ducha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo opanowałąm topik:P ja dzis nadrobilam zaleglosci filmowe :) wczoraj ksiazkowe i tak mi zlecial weekend:) podjelam tez jedna wazna decyzje i teraz musze walczyc z wlasna niekonsekwencja:) na bole karku znalazlam cwiczenia w ksiazce do jogi i tez mam zamiar to stosowac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
dziewczynki-przybywam z rana zwarta i gotowa (i z zatkanym nosem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
czemu Ty w takim bojowym nastroju?Masz zamiar komuś dokopać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no to jak dokopiesz pani kierownik to po tobie.......i znow urzad pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja jestem ale oczywiscie buszuje po naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja wreszcie odnalazlam moja WIELKĄ nespelniona milość Ale moja wyobraźnia pokazywala mi przez 20 lat ślicznego jak laleczka 15latka a co ujrzałam?????/ach chyba sie odkochalam po 20 latach i juz nie bedę miala o kim marzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a mursianke to calkiem wcięlo-chyba ja praca pochlonela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej milosci nie ma:)tej wielkiej :) ale powiem ci,ze ja juz po 10 latach zweryfikowalam swoje uczucia i fascynacje i stwierdziłam,ze jednak w wieku lat 13 nie da sie byc pewnym tego co sie czuje i co w wyobrazni sie kluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×