Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

uffff a juz myslam,ze znow cos z alarmem w pracy zrobilam nie tak :) czasem jak sie najpierw dziala a pozniej mysli to najlepsza metoda unikniecia klopota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moge z WAmi kawe wypic:) jak tylko cos drukuje to moge zapomniec o reszcie:) wtedy nie działa nawet internet :) a co moich poniedzialkowych zakpów:) sa jeszcze rozowe torebki ale...kolezanka powiedziala,ze jak taka kupie to nie wyjdzie ze mna do miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze dzis moj topik:) w pracy pol dnia (glownie dlatego,ze was nie bylo) drukowalam wizytowki:) a 2 pol przegadalam na czacie:) ale juz dzis milych rozmowcow nie bylo :( A po pracy udałam sie do Nieprzystojego Pana Doktora doslownie ma dr przed nazwiskiem i dostalam ZWOLNIENIE :) hurrrra:) caly przyszyly tydzien mam wolny:) kosmetyczke niestety musze przelozyc, bo zbliza sie @ i mam syfki ma twarzy a wole zeby nic nowego po zabiegu sie nie urodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nic powaznego Ci nie dolega???Sobota jak zwykle zwariowany dzien zreszta piatek nie byl lepszy:)Na ale jutro niedziela i luzik :)szkoda tylko ze zimno i pochmurno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pewnie sama bede pila kawe:(Stonoga nam zaniemogla biedulka:(Deszcz pada :)Dobrze ze juz po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Tobie znowu dolega stonoga.Mam nadzieje ze przystojny tym razem byl bardziej konkretny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
co tu za narzekajki od poniedzialku?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem zeby ta fryzura byla powalajaca za to kupilam 2 torebki jjedna pomaranczowa a druga taka hhmm ciemmy rozowy nie wiem. i 2 bombonierki,ktore sama zaraz zamierzam zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
hejstonóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a co właściwie konkretnie zrobiłas z tymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnie to mi zestopniowala i skrocila grzywke ktora teraz mi siega do polowy czola:) a wlasciwie nie siega tylko stoi na bacznosc po nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te topiki i najbardziej mnie smiesza te na ktorych podejmowane sa decyzje co do wyboru inienia dziecku. rozumiem,ze to moe byc klopotliwe ale zeby nie wiedziec jakdac dziecku wlasnemu na imie to dla mnie kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Ty sie nie śmiechotaj bo ja sama przekonana nie bylam ale na pewno nie angażowała bym pól swiata aby mi pomogli.Ja miałam kilka typów -może 5 i zastanawiałyśmy sie z kolezankami ktore najpiękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a włosy masz ogólnie długie czy krótkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to krotsze niz miałam ale z tych dluzszych:) powiedzmy srednio-srednie:) i stwierdzila ze moj naturalny kolor to cos" kolo"sredniego blondu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a mój naturalny kolor to teraz jest siwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×