Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche pechowy...

Gdzie znalezc umyslowa prace powyzej 1100 zl netto?

Polecane posty

Gość trochę pechowy...
Skończe studia to wyjade stąd i tyle :-) Chodziło mi,zeby jeszcze na końcówke studiów coś podłapać lepszego... Jedynie na czym tutaj dorabiam to tworzenie stron www. Ale ostatnio rynek sie tez zapelnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izóchna - wiesz, ja mysle, ze tylko od kultury zalezy, czy postrzegamy ludzi podlug zawartosci portfela ;) mozna zarabiac 50000 i byc debilem, mozna miec 800 i byc dusza-czlowiek :). ale to chyba truizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskaaaaaaa
Najwyższe zarobki otrzymywali mieszkańcy województwa mazowieckiego. W 2006 roku były one znacznie (o prawie 40%) wyższe niż zarobki w następnych w kolejności województwach: wielkopolskim i pomorskim. Najniższe zarobki otrzymują mieszkańcy województw lubelskiego i warmińsko - mazurskiego. Mediany wynagrodzeń w tych regionach wyniosły odpowiednio 1900 PLN i 1960 PLN. Mediana w Lublinie - 1900 PLN BRUTTO - szok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
Mam koleżankę z Lublina - jest nauczycielką historii, ma chłopca w klasie z niedosłuchem, więc kończyła razem ze mną kurs j. migowego w Warszawie, potem kolejny we Wrocławiu - dla tego 1 dziecka...ktoś to doceni???? a jak myślisz jakaś tam ciotko? ile ta dziewczyna zarabia? może ważniejsze są wyższe cele a nie tylko pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskaaaaaaa
Mediana bardziej obrazuje rzeczywistość niż średnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas ciotka
izochna ale o czym ty piszesz teraz??ja nie pisze do jakiejs nauczycielki w trudnym polozeniu a o zdrowym mezczyznie ktory godzi sie na prace za marna kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas ciotka
izochna ale o czym ty piszesz teraz??ja nie pisze do jakiejs nauczycielki w trudnym polozeniu a o zdrowym mezczyznie ktory godzi sie na prace za marna kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche pechowy...
Ehhh wlasnie sie dowiedzialem,ze kolega stracil prace... Ma dosc i wyjezdza za granice... Szukal miesiac pracy w Lublinie i zero odezwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA SZALONA
Do IZÓCHNA Wszystko ładnie.Gratuluje koleżanki i i jej zaparcia.Ale oprócz wyższych celów jest także fakt ,że należy utrzymać i wyrzywić rodzinę.Nie wszyscy umieja prcować dla zasady albo jako wolontariusze(tym chyle czoła...).Życie jest brutalne..albo masz miękkie serce..albo twardą dupę.Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
No oczywiście , oczywiście - wszystko niby racja...Nie ma szczęścia bez pieniędzy - nie ma się co łudzić. Ale nie ma też co krytykować chłopaka, który pracuje - jakby nie było - za 1000 zł., bo na dzień dzisiejszy nie znalazł lepiej płatnej pracy. Jak dobrze przeczytacie - to ów chłopak czyni starania w kierunku znalezienia lepszej pracy. Takie gadanie, że co to za facet - bo rodziny nie utrzyma itp. może tylko pogłębić złe samopoczucie tej osoby, a chyba nie o to chodzi. Ludzie może zacznijmy się wspierać, i doceniać też tych, którzy z wyboru pracują za nie najwyższe pieniądze...Gdyby nie było takiej społeczności to nie miałby kto uczyć np. dziecka niesłyszącego - bo to przecież takie niedochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie - wszystko z czasem. Kiedyś zarabiałem 650 zł :) Kilka lat temu..... Teraz mam nieraz ponad 10 razy więcej.. Każdy etap w życiu trzeba przejść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
No i należy zaznaczyć jeszcze, że chłopak pracuje - chociaż za małą pensję, a znam takich, co za takie pieniądze nie pójdą do pracy - wolą kombinować albo kraść, albo i w najgorszym przypadku wołać od rodziców...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche pechowy...
7 listopada byly targi pracy w Lublinie... W swoim zawodzie znalazlem... 2 oferty. Wiekszosc firm jak miala fajne oferty to praca w Wawie, do Lublina tylko przyjechali szukac pracownikow... Niektore oferty jakie byly to za 1200 brutto.... Ale szukam dalej.... Najwyzej po nowym roku zaczne szukac pracy nie w zawodzie, ale moze lepiej platna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś masz
dylematy jak panienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche pechowy...
No i znalazłem prace, za 1700 netto. :-) W poprzedniej firmie jak dałem wypowiedzenie szef sie wkurzył :-) I powiedzial,ze nadal bedzie szukac kogos za ... 900 zl, ale juz nawet wyższego nie bedzie wymagac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×