Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizipinka

z iloma spałyscie dziewczyny?

Polecane posty

Gość 23 lata i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie same cnotki na tej kafeterii ciekawe że tylko pomarańczowe nicki sie wpisują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxMaximiuk
pieprzcie sie z kim chcecie i ilerazy chcecie byle nie z beduinami. A nasze dziewczyny powinny sie odnich z dala trzymac jesli niechca byc bite i traktowane jak Trzoda Chlewna Ja nigdy im niedawalem powodu do przebywania tutaj, niekupowalem u nich ani niejem tego co na tych swoich brudnych stolach przygotuja, niewiem ale jest jakas glupia moda w Polsce ze co codze to dobre, niedajmy sie obalamucic muzulmanskim swirom, oni chca tylko jednego Naszej Zaglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 27 ja cie rozumiem ja spałam z kilkoma ale z żądnym nie byłam,ja wole takie przelotne znajomości niż stałe związki ale znam i tak lepsze agentki ode mnie a lat mam 18,5:P a no w końcu mówi się że faceci to świnie i zaliczają panienki ale nic w przyrodzie nie ginie,te panienki przecież istnieją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat na ruchaniu stoi
bez ruch­ania populacja by wymarła !!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat na ruchaniu stoi
powtarza mi to co noc tata zakradajac sie do mnie do lóżka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat na ruchaniu stoi
gimgówno chu­jowy podszyw----> pisze się tetełłe :P !!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe bmw
Ja mam 28 lat i z 32-dwoma. Z tym że z tego tylko trzech pozwoliło mi usnąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moo
33-lata , bylo ich ok. 13-u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie latwych
najgorsze jest, to ze, te co mialy wiecej niz jednego partnera nie zaluja tego, ze nie przespaly sie z tymi co juz z nimi nie sa, nie zaluja przygod :( zdemoralizowane, bewstydne kobiety, bez poczucia winy :( kiedys to porzadna, prawdziwa kobieta marzyla zeby oddac sie temu wybranemu, jedynemu, a teraz posiadania tylko jednego partnera to dla kobiet bylaby najwieksza kara :( zero cnotliwosci i dobrego prowadzenia sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja onaxaxaxa
prawie 30 i mialam 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 32
z 9 z czego z 4 po ślubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie latwych
szkoda, ze wam tak laski przebiegi rosna w gore, bo wielu fajnych facetow decydujac sie na zwiazek z kobieta patrza przede wszystkim na to z iloma spala, jak sie prowadzi, bo to swiadczy, czy jest dziwka, czy jest porzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne hm
a jak faceci się puszczaja to jest oko? dziewczyny nie bądźcie naiwne co,oni mogą sobie ruchac kiedy chcą,moge was zdradzac a wy macie byc tylko ich!!??oni tak myślą a wy głupie to robicie nie dajcie sie tak mamy równe prawna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie latwych
ale my nie chcemy zon co sie puszczaly, szukamy na zony porzadnych dziewczyn. nikt wam nie broni puszczac sie, macie pelne prawo. tylko jakis fajny facet moze nie chciec was, bo nie lubi faceciar i woli porzadne, cnotliwe dziewczyny, ktore sie nie puszczaly i nie mialy tuzina facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie latwych
prawa sa rowne, ale prawo do seksu nie gwarantuje znalezenia partnera. nikt was nie bedzie kamieniowal, ale na zone tez was nie wezmie. kiedys kobieta, ktora nie byla juz dziewica nie miala szansy na meza, bo dla facetow przedstawiala zerowa wartosc. pamietajcie o tym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukułkowa
nie lubie latwych - jak się kogoś kocha, to się na to nie patrzy , a ślub powinno się brać z miłości,a nie wyrachowania - która dawała dupy malutko to może zostać moją żoną. Jeśli kobieta czeka z seksem aż do ślubu, to takowego partnera powinna również szukać :) a Ty? ile miałeś kobiet w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne hm
jakoś nigdy to nawet stałym partnerom nie przeskadzało że nie jestem dziewicą wiec chyba nie masz racji zresztą trudno,ja nie zamierzałam czekac do ślubu z seksem wzrost rozwodów bardzo wzrósł ostatnio ludzie nie potrafią się kochac,ranią sie nawzajem wiec po co czekac do slubu? ja wole sie bawic póki moge,oczywiscie może sie to komuś nie pdoobac ale to moje zyciei mi ono odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaalll
26 lat - dwoch partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie latwych
ja juz dawno prawiczkiem nie jestem, dziewic nie szukam. stwierdzam tylko fakt, ze dzisiaj facet nie ma po co trzymac cnoty dla tej jedynej, bo dla niej i tak pierwszym pewnie nie bedzie, zwlaszcza facet, ktory lubi atrakrcyjne dziewczyny. nie ma dla kogo sie pilnowac. laska, ktora miala wielu facetow w lozku to dzi**a, wiec wazne jest, z iloma kobieta spala. ja pierwszy raz mialem tez w burdelu, od tego czasu mialem 2 dziewczyny, z ktorymi spalem oraz jedna przygode jednonocna. zadnych z tych kobiet nie byla dziewica jak ja poznalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię łatwych - nie dziwię się, że jesteś taki zgorzkniały, skoro swój pierwszy raz przeżyłeś z dziwką :) pewnie żadna nie dała Ci zamoczyć i musiałeś się kompromitować 5 sekundowym numerkiem przed profesjonalistką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×