Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GoszaSkorpion

Prezent dla 18-letniej dziewczyny

Polecane posty

Gość GoszaSkorpion

Mhhh za 2-3 dni urodziny mojej 17-letniej jeszcze... jeszcze dziewczyny i totalnie nie wiem co jej kupić. Może coś doradzicie? Lubi śpiewać, rysować, typowo humanistyczna osoba... tak by się zmieścić w 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej może
odtważacz mp3 płytke z ulubiona muzyką perfumy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej może
albo książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoszaSkorpion
odtwarzac mp3 dobra idea, plytka odpada bo ona kocha 1000000 utworow roznych, perfumy... uwazam za zly prezent, ksiazke, jest ona zbyt energiczna by kapnac przy ksiazce... no coz moge powiedziec ze jest bardzo niewyzytwa osoba (seksualnie tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak zaden pomysl Ci sie
nie podoba,ba zalozyles juz kilka takich topikow to wez ja na zakupy i niech sama sobie cos wybierze. Ja na 18 urodziny dostalam pieska Yorka i bardzo sie ucieszylam ale taki piesek kolo 800zł najtaniej kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Ja bym chyba zabiła gdybym dostała takiego psa :P (pełno takich u nas na osiedlu chodzi, w tym jeden naszych zjebanych sąsiadów :P - przerośniete świnki morskie). Ja w ogóle nie rozumiem jak można nie miec pomysłu na prezent dla swojej ukochanej! Ja dla mojego chłopaka najkochańszego to mam tysiąc pomysłów na prezent! A jak ona lubi rysować to może kup jej sztalugę? :P Ja tez lubię i mi chłopak raz kupił na urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuutaaaaaaaaa
kup Jej cieniutki łańcuszek ze złota z malutkim seruszkiem,jak dobrze poszukasz to powinieneś znaleść coś takiego w granicach 200 zł.to bylby bardzo delikatny prezencik,akurat dla delikatnej dziewczyny(tak mi sie wydaje:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×