Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bożkabe

Co na prezent dla noworodka

Polecane posty

Gość klara0009
moja córka dostała taką podszkę właśnie ;) polecam! :)) pamiątka na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej Pampersy (głównie rozmiar 2), chusteczki do pupy (najlepiej np. 4-packi). Poza tym ciuszek jakiś ładny, lepiej kup większy rozmiar np. 68 lub 74, gdzie 68 to rozmiar od 3-6 miesięcy, a 74 od 6-9 m-cy i zwróć uwagę na to jaka pora roku wtedy będzie i do tego dostosuj ciuszek. Ja jak urodziłam to dostałam masę Pampersów, kosmetyków (i niepotrzebnie,bo już miałam kupione, a kosmetyki tak szybko nie zużywają się). Ciuszki (niestety dużo dostałam rozm 56 z których córka w moment wyrosła, albo 62 nie takie na tą porę roku, więc mało które używałam) A typowy prezent dla mnie jaki dostałam to był od szwagra, czyli 2 kartony soków które mój mąż wypił :D (ja Hortexów, Fortun nie piję ;), wolę świeżo wyciśnięte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycek pełen mleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepiej dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZKasia
Sama szukałam czegoś ładnego i niedrogiego i kupiłam zestaw na stronie www.mumco.pl . Wydaje mi się że to elegancki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Mięciutki, elegancki płaciłam około 70 zł Pierre cardin. http://www.amazon.fr/Naf-Naf-30388-Couverture -Double-Polyester/dp/B007GIKY14 '' Nie wiem jak Ci wyszło 70zł, jak na stronie jest cena 50 euro!? ----------------------------------------------------------------------------------- A ta druga strona to nie wiem czy to jakaś reklama, bo te zestawy tylko w różu lub niebieskim, oklepane, bez wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka1234
widzę, że parę mam, jak i ich znajome dostały lub kupiły poduszkę z haftem i metryczką! Chciałabym dołączyć do tego grona i pochwalić się, że moja Karolinka też dostała taki prezent. ktoś podawał już link do allegro firmy zajmującej sie poduszkami. a pozatym jeśli idzie się do nowo narodzonego dzieciaczka należy pamiętać o tym, że dziecko powinno mieć pamiątkę na całe życie, tak więc i ta poduszka nadaje się na chrzciny czy roczek. Do tego paczka pampersów (nie koniecznie na cale zycie, ale zeby mama sie cieszyła) pozdrawiam!!!! Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenska
Wózki to chyba nie jest dobry pomysł, takie rzeczy to rodzice już mają, misi nie polecam, nie trzeba za dużo dla noworodka. Można coś pomysłowego, lampkę albo termoforek np coś takiego sposobnakolke.pl/ , mr b akurat grzeje wkładem żelowym do misia, to chyba jeszcze nie jest jeszcze bardzo znane, więc raczej nie będą mieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tort pieluszkowy to poroniony pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranek na pewno ma dużo juz :) kup album taki dziecięcy że można w nim też odcisnac stopkę lub raczke dziecka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweelina
Mata edukacyjna może być świetnym pomysłem, albo może jakiś mniejszy prezent, np gryzak do pokarmu BabyOno albo kubek do spłukiwania głowy - przydatny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak mata edukacyjna dla noworodka. Mamuśki powaliło was chyba całkowicie. Proponuje zapisać malucha na nauke chińskiego jeszcze przed narodzinami. Oj nadgorliwe mamuski żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsy bitsy
Polecamy literki, mięciutkie kocyki i poduszeczki dla maluchów. Literki ślicznie dopełniają sypialnie dziecięcą, robiąc z niej urocze królestwo maluszka usmiech.gif Kocyki i poduszki rewelacyjnie sprawdzają się w wózku podczas jesiennych spacerów usmiech.gif http://itsy-bitsy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli nie masz pomysłu na preznt zapraszam na naszą strone internetową www.gumowakaczuszka.pl znajdziesz tam wszystko dla noworodków jaki i troche starszych dzieci. Szcególnie polecam butelki, smoczki i podgrzewacze firmy Yoomi. Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że przede wszystkim trzeba zapytać mamę, czego potrzebuje. Pieluszki -TAK , butelki na mleko - TAK, śmieszne śliniaczki dla malucha, albo zabawki edukacyjne, książeczki -TAK i to takie przyszłościowe, bo to co potrzebne na pierwsze półrocze życia na pewno mama kupiła - często łącznie z kalendarzem, albumem, czy ramką na odcisk stopy - rączki, a prawda jest taka,że po co komu dwa albumy... to już szybciej gładkie body się przyda oczywiście w rozmiarach 68 i więcej.Kocyk to też moim zdaniem nie jest dobry pomysł bo to każdy kupi od razu a po co pełno kocyków! Jakieś zabawki edukacyjne czy książeczki myśle,że najfajniejszym są pomysłem bo to nie jest pierwsza rzecz jaką rodzice kupują :) może niekoniecznie maskotki, ale właśnie książeczki, klocki, gryzaki, zabawki do wanny, ręczniczek - bo to też zawsze jest przydatne. Albo zrzucić się w kilka osób i opłacić sesję zdjęciową dla mamy i maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja ostatnio znajomej kupiłam ubranka dla jej córeczki i pluszaka. Niedługo idę na chrzciny do synka kuzynki i chciałam kupic pouszkę z http://www.calydlamamy.pl/25_la-millou jakiś kocyk i pluszaczka. Po głowie chodziły mi tez pampersy bo ich nigdy za wiele przy małym dziecku. Sama najbardziej cieszyłam się z pieluch na chrzcinach córek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio też miałam z tego powodu niezły orzech do zgryzienia bo w pracy nikt nie miał pomysłu co kupić naszej koleżance z okazji narodzin dzidziusia. Wpadliśmy właśnie na pomysł tortu z pieluszek. Tak się w kręciła w temat ze teraz sama takie torty wykonuje. Poniżej zamieszczam link mojego ogłoszenia. Może kogoś zainteresuje. Pozdrawiam ciepło! http://olx.pl/oferta/tort-pieluszkowy-z-pampersow-baby-shower-niemowlak-prezent-wyprawka-CID88-IDc6muP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×