Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce ciepło

Pytanie do facetow w sprawie grzania

Polecane posty

Gość chce ciepło

Co myslicie chlopaczki na temat tych kaloryferow, cena ich jest bardzo przystepna i jak dla mnie wygladaja elegancko, no ale napisalam do sprzedajacego i mi odpisal, ze nie maja w skladzie termostatow. Czyli co grzeja caly czas na maxa? Czy takie termostaty sie dokupuje? Chce zapytac Was, no bo sprzedawca jest no wiecie nie calkiem wiarygodny dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ciepło
chlopaki nie pomozecie mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Ja się nie znam, ale termostat to takie coś co służy do utrzymywania stałej temperatury.. (w niektórych samochodach chyba też to jest? :P), więc nie chodzi chyba o to, że cały czas grzeją na maxa, tylko po prostu, że jak np. otworzysz okno i wleci zimne powietrze to one nie będą dążyły do wyrówniania temperatury w pokoju... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
I ja wprawdzie jestem dziewczyną, ale ostatnio sprzedawałam też 2 kaloryfery bo zostały z czasów budowania domu i ten pan który chciał je kupić nie wiedział po ile są takie kaloryfery i sprawdzał a poza tym ostatnio była promocja w castoramie czy practicerze i grzejniki właśnie (nie aluminiowe) kosztowały 123 zł (chyba 60x60 cm) więc to jest chyba dobra cena jak na nie aluminiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghftytyr
witam! tez jestem kobieta i nie mam zielonego pojecia o kaloryferach, ale chce kupic takie na prad z wkladem ceramicznym zeby dluzej utrzymywaly cieplo.czy ktos wie gdzie takie dostane i ile kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termostat przeważnie trzeba
dokupić ! ale dziwne ,że facet nie podaje w ofercie jakiej mocy sa te grzejniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×