Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iweczka

Jaką wybrać pralkę ??

Polecane posty

Gość iweczka

Zamierzam zakupić pralkę, zastanawiam się jaki model będzie najlepszy, chciałam Indesit Moon ale czytałam że to nie najlepszy wybór, jakie są Wasze wybory?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Ja się nie znam na pralkach, ale ta Indesit moon fajnie wygląda :D :D (wiem, że nie tym się powinno kierować przy wyborze pralki :D) Chociaż ja mam taką pralkę co ma bęben otwierany do góry i nie trzeba się schylać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iweczka
Własnie ta indesit moon podobno poza wyglądem nic ciekawego nie ma ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz automatyczną
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece-----kształty
Ja ma indesit i 3 moich znajomych tez ma ARISTON INDESIT o sobie chwalimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaderina
Ja mam indesit (nie wiem jaki dokładnie model, musialabym sparwdzić, bo nie pamiętam :) ) i jak dla mnie jest rewelacyjna. Dużo różnych programów do prania butów, ciuchów sportowych, pranie codzienne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iweczka
No właśnie poza wyglądem to ta pralka nic specjalnego, być moze ktoś zakupił, proszę o podzielenie się spostrzeżeniami ;-) Ps. no innych niż automatyczne chyba już nie ma ;-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzieś czytałam, że te ładowane od gory piorą gorzej, ponoć jakaś firma udowodniła to naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje electrolux to udowodnil na podstawie badan chociaz sam ma w ofercie takie pralki to ich nie poleca no ale ja mam samsunga i jest rewelacyjny naprawde ma funkcje fuzzy logic i funkcje odgrzybiania a pozatym program anti static by ubrania sie nie elektryzowaly-jeden bląd jaki zrobilam to kupilam pralke z wsadem 7 kg :/ i zanim uzbieram te 7 kg a jest nas dwoje to troche mija a pozatym nie wierzcie w te bajki ze jak wlozycie jedną skarpete to ją wam wypierze w szklance wody ,mam niby wode dobieraną do zaladunku ale to jest nieprawda jakas firma tez to udowodnila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
Ja mam pralkę elektrolux z regulacją czasu prania (time menager) co prawda żeby włożyć czy wyjąć ubrania trzeba się schylać ale nie narzekam ma fajne programy np. do prania dżinsów czy bielizny, zresztą jak większość, na razie odpukać nic się z nią nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie BOSCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam BEKO
i jest super. Bardzo dobra pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×