Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszla mamusia

??????Dobra firma?????????

Polecane posty

Gość Przyszla mamusia

Mam pytanie czy kupowalyscie cos z firmy Babyono? Czy jest to dobra firma i dobre produkty? Chodzi mi o termometry, butelki itp????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mamusia
Hej ! Jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelek ci nie polecam jak dla mnie nie sa dobre ale mam np okrycia kąpielowe z baby ono i sa bardzo fajne, mialam zestaw- szczoteczka i grzebyczek dla noworodka tez sie sprawdzil ( teraz kupilam grzebyczek z canpola bo mala ma juz sporo wlosów) Niektóre rzeczy maja fajne. Ja mialam jedna butelke szklaną i jedna z plastyku i tej z plastyku jakos nie moglam domyc tak jakby sie cos wzarlo w nia . Butelki zdecydowanie polecam z aventu albo nuby jak dla mnie sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mamusia
A co z wkladkami laktacyjnymi, termometrami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
Miałam zabawkę z tej firmy,gryzak dla dziecka i strasznie szczypał w język.Mały nie chciał się nią bawić i kiedyś odruchowo ją polizałam, byłam w szoku,chciałam ją w gorącej wodzie wyparzyć to się rozleciała. serio mówię. nic z tej firmy nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używam tylko tych butelek bo moje dziecko innych smoczków nie toleruje,a babyono ma ten kształt dziwny....nie moge nażekać ,butelka jak każda inna.Z aventa i nuka nawet niechciała sie napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelek nie polecam. Naczynia do jedzenia dla starszego dziecka super. Krzesełko do karmienia okazało się rewelacją, zero, uszkodzeń, funkcjonalne, estetyczne, dobrze wykonane, bezpieczne, ładne kolory, duża zaleta wyściełane ładną ceratą kolorową którą wycierasz kiedy masz potrzebę a nie materiał który non stop trzeba prać. Polecam w 200 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa prawda tez mam krzeselko baby ono i tez polecam swietne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisss1990
A mialyscie cos z firmy NUBY?butelki lub laktator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisss1990
Tak wlasnie sie zastanawiem nad kupnem ale nie wiem jaki bedzie ten laktator,czy go ktos mial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
babyono to raczej marna firma, miałam jakieś drobiazgi z tej firmy, nic szczególnego. A co do laktatorów to ja np. wogóle nie używałam, więc może nie warto za wczasu inwestować? Wiele osób poleca avent, ja miałam wiele rzeczy z tej firmy a mojej córce ani jednej ani drugiej smoki i kutelki tej firmy wogóle nie pasowały... Nuk jest dobrą firmą, sporo miałam rzeczy z nuka, korzystamy aktualnie z kubków i są bardzo wygodne. wkładki laktacyjne świetne są bella mamma i bardzo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisss1990
No ja teraz bede miala drugie dziecko i zaluje bo mialam okropny laktator maz kupil jakis najzwyklejszy i karmilam coreczke tylko miesiac bo strasznie mi pogryzla brodawki.Mialam butelki tomme tippe i mala nie umiala z niej pic a Dr.Brauna sie sprawdzila.Ale Dr Brauna chyba nie ma laktatora a tak wlasnie sie zastanawiam, nad produktami NUBY i nad tym laktatorem z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta firma produkuje
rewelacyjne osłony na gniazdka kontaktowe i tu gdzie mieszkam miejsowe to takie cienkie plastikowe płytki a baby ono exportuje tu swoje osłony i idą jak ciepłe bułeczki . Z baby ono mam też grzebyczek, szczotkę i zestaw do manicuru dla niemowląt (cążki, nożyczki, pilniczek ) oraz termometr kąpielowy - wszystkie produkty są dobrze wykonane i trwałe i jestem jak najbardziej zadowolona z zamawialiśmy je przez all z przesyłką za granicę jako dodatkowe rzeczy oferowane przez sprzedającego który sprzedawał ubranka, wanienkę...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta firma produkuje
do monisss1990 - Odradzam produkty Nuby - u nas w teście zyskała najgorsze miejsce w teście . Ja miałam dwie butelki Nuby oraz gryzak wodny . Butelek nie wolno sterylizować w mikrofali na parze i szybko się rysują i matowią przy czyszczeniu a w gryzaku raz że odszedł jeden element (kluczowy - gumka ) którym dziecko mogło się udławić a w miejscu logo firmy odchodził lakier liedy mała to logo rysowała wyrzynającymi się ząbkami i musiała tego lakieru (wierzchnia warstwa plastiku) połknąć . Smoczki szerokie wraz z szerokimi butelkami to porażka gdyż smoczki się cały czas zasysają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisss1990
A jakie butelki bys polecala i laktator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×