Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flornnetta

Wstawajcie spiochy....

Polecane posty

Echh... zmarzlaki! Wracam z biegu, nie jest żle, w Pzn swieci słoneczko, ale po wczorajsze deszcze, błocko taki!!! Żona moja jest zachwycona.. pies który biegał z mną pakował siędo łóżka.. i nie zrozumiał dlaczego nie chciała go przetulic.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierosa to jest męski? Jedno? Czy jedna.. Jesli on to dlaczego papierosA? Tak zaplątane to wszytko, nigdy nie nauczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że szkodzi.. ale co nie szkodzi? Jedzonko mamy zdrowe, mleko może leżeć 5 lat otwarty nie psujac się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie ma wspolnego z meskoscia,otoz mysle ze papierosek w zebach to nie jest dowod na to ze facet robi sie bardziej przystojny czy pociagajacy,mysle ze to chory nalog,ktory nim zawladnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o2 szwankuje.. To nauk zgadzam sie tak jak kawa rano, przewyczajenia do dobre rzecze, szklanka whyskie wieczorem, oglądania się za kobietki.. Mnóstwo taki cechy mamy.. ale czy to tak żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa inne przyjemnosci niz palenie papieroskow,zreszta kreci sie w glowie zebyu robia sie zolte i strata pieniedzy nie to nie jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze mozna sobie zapalic sobie jak sie denerwujemy czy cos ale tak nalogowo to mnie odpycha.Duzo masz takich nalogow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóry mam.. ale ich nie traktuję jak nałogi, dla mnie to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×