Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flornnetta

Wstawajcie spiochy....

Polecane posty

Też piję, litrami właszcza w biurze, każdy gośc, to kawa, spotkania, kawa, bank, kawa, po obiedzie, kawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie zagladalam tutaj dluzszy czas ale dzisiaj mam chwile i ....Juz dawno nie rozmawialam z nikim na tej stronie,co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz tak z przyzwyczajenia,oczy otworze i od razu kawka,no chyba ze cos innego....ale to bardzo zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jestem uzalezniona od mojego faceta,od sexu,od PRACY bardzo bo lubie pracowac,wiec wniosek ze uzaleznienia sprawiaja przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem.. załuje że kupiłem taki ekspress gdzie wystarczy położyc kubel i dusyć na guzik.. Paskudstwo to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz czy one tak szkodza zeby ich sie pozbywac,mysle ze to zalezy od toku myslenia i od kata patrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystygam.. dałem sobie popalić w tym błocko.. spieszyłem aby na czas dotrzeć.. a tu.. Ona stoji w korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.. mówisz o papierosy ale kiedy długo chodze po lesie, czy wyjadz na polowania gdziś daleko od miasta, wystarczy pary dni.. czuć potem ten smród spaliny kiedy się wraca.. To tez na pewno nie za zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale bo nie sprawia mi to przyjemnosci ale jak sie mocno zdenerwuje to zapale az w glowie sie zakreci ale to na rozladowanie emocji,a TY PO CO PALISZ jak nie musisz?SEx tak samo jak nie ma zkim to go nie ma,kawa jak sie skonczy to zostaje herbata\" albo spacer do sklepu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiłem że nie muszę.. Palę i faktycznie musze.. ale nie uwazam to za tak strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mozna zyc bez nalogow ale wiem tez ze zycie jest krotkie i szkoda odmawiac sobie przyjemnoisci,tez tak myskisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że jesteśmy po prostu tylko ludżmi, z swoimi zaletami i wadami.. Palenie jest wada, ale i co z tego? Jęsli się to robi nie zakłócają spokoju inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam ani racje, ani wytłumaczenie, tak mi się wydaje.. nie lubię kiedy ktoś pali w obecności nie palący który to drażnia, ale nie lubie też fanatyków anti paleniem który coś mają do powiedzienie jeśli palę da dworze i nikogo nie przeskadzam. Taki zdażenia miałem w stanach ostatnio.. padli tam na łbie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×