Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flornnetta

Wstawajcie spiochy....

Polecane posty

Seks? To dar Bogów.. czy Boga.. Jest to cudowny przeżycia jesli własliwie komsumowany. Nie z bele kim i nie bele jak. Wydobywac piękno i rozkoszować każdym momentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi się że anioły nie mają płci.. co to za raj bez? Wogóle jak ktoś może posmakowac rajem w samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobre jeśli coś wnosi w życiu, czy w związku. Jest zle jeśli ktos zachowuje się jak pies wąchając każdą sukę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrrr od miesiąca byłem w dalekiej podróży i musiałem wstawać o 5 obecnego czasu, nie miałem mojej najdroższej i było mi slabo Od 2 dni budzę się o 5 jak codzień i delikatnie budzę i rozbudzam moją najsłodszą dziewczynkę, stęsknioną i rozkoszną. Monogamia jest wspaniała!! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako obowiązki , są inne rzecze.. jak to można sprawiac przyjemnośc z niechcenia? Seks to nie akt, to przede wsytkim otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sex jest bardzo wazny,powoduje ze sie rozladowuje i uspokajam ale zarazem budzi we mnie inna osobe,a jego brak powoduje ciezkie do opisania skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monogamia jest wpaniała, trzeba do tego dorosnać. Problem z zmianami czasu? he..he.. padskudstwo nie? Łazyc po domu wyspanym o 4 rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z TOBA ale wytlumacz mi dlaczego niktorzy mysla inaczej niz ty?Owszem sex jest wspanialym przezyciem dla dwojga ale powiedz dlaczego nie zawsze jest tak jakbysmy tego chcieli,tzn. mowie o potrzebie jego uprawiania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sek nie tylko uspokaja aprzede wszytkim obala bariery. Staje się s obą, nie wywala się tylko ubrania, zarazem mury i pozory. Brak tego drażni, macnia niepokój. Czy to seks, samo seks, czy uczucia i czuć się kochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie wszyscy potrzebuja go tak samo ale jezeli ktos sie stara to powinien byc doceniony,nie sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem ona jest zmęczona po pracy, a ja po zmianie czasu wiec zasypiamy jak dzieci, zaś poranna miłość jest najcudowniejsza, jak sen na jawie, jak poranna kawa przed dniem pracy, jak najsłodsze wyznanie miłosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,napewno chodzi o uczucie,mozna powiedziec ze on umacnia i potwierdza uczucia do drugiej osoby tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde staranie powinno być docenione, a każda miłość odwzajemniona. Wszelkie potrzeby zaspokojone- oczywiście jeśli przy tym nikt nie cierpi, nie jest krzywdzony czy wykorzystywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze emitujemy na tych samy fali.. Nie raz drugą stroną nie ma ochotę, lub ma kiedy się nie chce. Sztuka jest znaledż kompromisu. Nie raz jest wpaniały, a następnym.. rozczarowania.. this is life! Ale własnie tych dolne momenty wyłaniają tych cudowny. Tak jak wszytko w życiu, jak surf, nie byłoby wspaniały fal jeśli wszycze beli taki samy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam rano.. kiedy spi jeszcze.. Budzic jej ciało, cal po cali, poczekać aż mnie zaprosi przez sen.. Czuć jak reaguje, jak sie otwiera, jej uśmiech potem, juz rozbudzona.. Tylko trudno idśc do prace .. bo kiedy się wilk wywoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak,kompromis.....owszem tylko dlaczego to zwasze ja ide na kompromis,za mocno kocham czy co...za mocno sie staram ....za duzo wymagam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dużo tracisz;) spróbuj jeśli możesz, bo moim zdaniem warto a że mam szczęście to wiem, każdego dnia staram się robić wszystko co tylko się da żeby to szczęście utrzymać, pogłębić i dopieścić... To jak wygrana w totka, mie mogę sobie pozwolić na stratę najwspanialszej rzeczy jaka mnie spotkała w życiu czyli związku z TĄ rozkoszną dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to doprować Go to tych samy fali.. Rozpal Go w dzień.. dzwon.. pisz smski.. kusz. Nie w tej głowie gotuje się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co powiem wam cos.MY jeszcze nigdy rano nie ....oczywiscie mysle o tym ale ja czekam na znak od niego.A tu dupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle ustępowanie to nie pójście na kompromis. Kompromis polega na tym że rozmawiamy o swoich potrzebach, preferencjach, fantazjach, dyskutujemy co nam się nie podoba, co trzeba poprawić, co dla nas jest ważne i dochodzimy do tego że są rzeczy ktore nas łączą, oraz rzeczy które są nam obojętne ale drugiej stronie na tym zależy, lub rzeczy z których rezygnujemy dla dobra wspólnego. Związek to jak jedna drużyna, liczy się gra zaspołowa a nie ambicjonalne gierki o to kto jest przy piłce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz życie jest jak supermarket- nikt nam nie poda tu towaru do koszyka, trzeba wyciągnąć rękę po to czego chcemy, ale jest to łatwe, jeśli wiemy czego chcemy:) Życie jest jedno i trzeba czerpać z niego pełną garścią dokładnie tyle ile nam potrzeba, nie mniej i nie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×