Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość martycja

cyclo progynova

Polecane posty

Gość martycja

Cześć dziewczyny Mam do Was pytanko odnośnie cyclo progynovy czy któraś z Was ją brała chciałabym się dowiedziec o jak się po niej czułyście, o skutach ubocznych. Opowiem najpierw o moim przypadku.Brałam tabletki anty przez ok 3 lata przytyłam sporo przez własną głupotę przede wszystkim bo jadłam, jadłam, jadłam ale postanowiłam wziąc się za siebie dieta ćwiczenia i schudłam dosyc sporo cały czas biorąc tabletki anty. 2mce temu odstawiłam tabletki no i nie mam okresu niby wszystko jest ok a jego nie ma :( luteina nie pomogła teraz mam brac cyclo progynove na uregulowanie no i chciałam się o niej coś więcej dowiedziec. Prowadzę aktywny tryb życia uważam co jem ale nie chudnę może odrobinkę ale to w dośc długim czasie. No i nie wiem czy jak to biore to mogę nadal sobie ćwiczyć nie ważę za mało ani za duzo poprostu chce być w formie. Ginekolog nie potrafi mi powiedziec czy okresu nie mam po tabletkach anty czy po utarcie wagi a może po tym i po tym no i nie wiem sama jak mam się dalej zachować odpuścic sobie to wszystko? ale uwielbiam mój nowy tryb życia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×