Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzywonoga

jaki fason spodni wybrać dla osoby niskiej i krzywych nóg?

Polecane posty

Gość krzywonoga

mam tylko 158 cm wzrostu (nogi 75cm) i nogi nie łączą mi sie w kolanach. Wybrac fason dżinsów o całkowicie prostej nogawce z góry na dół czy wybrac fason z nogawka roozszerzaną na dole? A może moge pozwolic sobie na oba fasony, jak myslicie? Mam nadzieje ze ktos mi doradzi w jakich spodniach bede lepiej wygladac, dodam,ze zawsze nosze buty na obcasie i jestem szczupła. Teraz w zimie spodnie musza byc troche krotsze zeby nie zmoczyły sie od kałuż dlatego chciałam kupić o proste nogawce bo rozszerzana nie moze mi dyndać, czy dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
chyba lekko rozszerzane mysle ze fason extra low z big stara byłby dobry , ja tez mam krzywe nogi i w tym fasonie nie widać tego. Tylko problem jest taki ze rozszerzone spodnie musisz miec dłuższe tak zeby opierały sie na bucie bo nie moga wisiec w powietrzu a wiadomo ze zima upaprasz całe spodnie beda mokre i bedziesz wygladac wiesniacko. A jak kupisz spodnei o prostej nogawce to mozesz sobie ozwolic na to zeby były troche krotsze ale nie za bardzo bo ci skroca nogi. Ale wtedy nie ubabrasz tych galotków. Ja mam tez taki problem z rozszerzanymi spodniami,ze musze nosic buty z czubem bo mam stope 36 i w okragłym spod tej nogawki wogóle nie widac buta!! ach ... same problemy, kupuj oba fasony, przynajmniej ja tak mysle, a moze ktos potwierdzi czy dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×