Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakręcona figa

Nowy wygląd

Polecane posty

Gość zakręcona figa

Witam dziewczyny, mam duży problem z ubiorem, do tej pory byłam raczej dziewczyną w stylu "cięższym" punk/rock. chcę to zmienić nie robiąc z siebie plastikowej lalki, bo czułabym się jak w przebraniu, ale chcę wyglądać bardziej kobieco. Póki co mam za sobą fryzjera, staram się nauczyć malować, ale za chiny ludowe nie wiem jak się ubierać żeby było stylowo a nie kiczowato. Mam 167 cm wzrostu, 57 kg wagi, budowa typu klepsydra z tłuszczykiem na brzuszku i masywniejszymi nogami. Brunetka, czarne oczy, duże usta, niestety mam dziecinną twarz, przez co niektóre rzeczy wyglądają na mnie śmiesznie. prosze was, jeśli macie chwilę o wklejenie kliku propozycju modnego, niekiczowatego ubioru i makijażu :) z góry wam bardzo dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona figa
zapomniałam dodać, że mam 23 lata. obecnie na wymiane garderoby dysponuję kwota 500 zł a w grudniu następne 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona figa
ponawiam swoje pytanie, może ktoś mi jednak udzieli porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poszukaj inspiracji na stronach dot. mody, np. www.snobka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ochotę na zmiany i powoli ich dokonuję. Kiedyś rządził punk ale minęło :) Mam kilka propozycji dla Ciebie: 1.Ubrania w jasnych pasetolwych kolorach, oczywiście umiejętnie dobrane [np. żółta bluzka i brązowa spódnica; niebieska bluzka, czarna spódnica, czarny sweterek] 2.Spódnice za kolano 3.Sweterki są bardzo kobiece! 4.Buty na obcasach 5.Opaski do włosów 6.Biżuteria przedwszystkim, do każdego ciucha dobież kolczyki, bransoletkę lub modne długie korale 7.Ubieraj się na cabulkę od czasu do czasu, czyli jakaś dłuższa bluzka na to krótsza i bluza 8. dorzucę jeszcze linki: http://moda.gazeta.pl/moda/5,77804,4562059.html http://moda.gazeta.pl/moda/5,77804,4529715.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×