Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmarzenie

krem matujący

Polecane posty

Gość mmarzenie

Doradzcie mi jaki krem warto kupić. Mam 23 lata cerę raczej tłustą z zaskórnikami i grudkami od czasu do czasu wyskoczy jakaś niespodzianka i chciałam zapytać o recenzję kremu OLAY TOTAL EFFECT 7X do cery tłustej i mieszanej ale doradżcie może jakiś inny krem bo nie wiem czy ten będzie odpowiedni, chcę aby matował i aby te zaskórniki zniknęły ale żeby nie wysuszył skóry i nie spowodował jej zszarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dax Cosmetics Perfecta z mikroperłami matującymi - krem na dzień i na noc. Bardzo dobry, matuje, ale również pielęgnuje skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tłustą cerę, wcześniej używałam garniera ten niebieski, aż raz kupiłam baby dream w rosmanie i używam już chyba trzecie opakowanie, może nie matuje ale zaskorniaków mam po nim ZNACZNIE mniej i cera jest ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanel Precision Purete Ideale poczytaj sobie o nim recenzjie ogolnie bardzo dobrze matuje zweza pory i przy okazji dobrze nawilza nie zostawiajac zanej tlustej warstwuy moge Ci odsprzdac zostalo mi ponad polowe z opakowania tego kremu albo zamienic sie na cos :P jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro taki dobry
to czemu chcesz się go pozbyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam sucha skore:P dostalam ten krem w prezencie :P ktos dal mi go sadzac ze skoro jestem mloda bo mam 19 lat to musze miec tlusta skore:P a ja mam sucha i jest on da mnie nie wystarczajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
kiedyś też używałam tego Garniera ale niestety nie byłam zadowolona, póżniej Vichy ale ten strasznie wysuszył mi skórę i po nim stała się blada, szara. A gdzieś przeczytałam że ten krem odżywia skórę i wygląda na rozpromienioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do gory
ja tez polecam dax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia3
polecam również dax z mikroperłami,naprawdę dobrze matuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, normaderm vichy, polecam , serio pomaga..dostałam w aptece za free w próbkach właściwie tyle co pojemność kremu, bo promocja..pytajcie w dobrych aptekach, za uśmiech wszystko;)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
Czy ten krem ma jakieś określenia wiekowe np. czy jet dla nastolatków czy poprostu dla skóry w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
Nie znam tej firmy a używałaś tego kremu? A może ktoś inny używał tego kremu firmy Galanea jest to krem nawilżający, matujący na dzień. Napiszcie coś na ten temat bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mmarzenie-- jeaeli nalozysz duza warstwe tego kremu, to pomoze, ale cudow nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokonalam odkrycia- krem matujaco-nawilzajacy na dzien- nivea, swietnie matuje, nawilza, ladnie pachnie, a skora jest po nim b. miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×