Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atams

zloty lancuszek z serduszkiem

Polecane posty

Gość atams

hej, czy chlopakowi w wieku 18 lat wypada nosic zloty lancuszek z wisiorkiem w ksztalcie serduszka???? Co o tym myslicie, bo jak dla mnie to jest to troche przestarzale i wogole nie pasujace do mezczyzn, zreszta uwazam ze jak juz to ma byc lancuszek to ewidentnie powinien to byc srebrny, no ale kazdy robi i nosi to co lubi... Jak wy uwazacie i panie i panowie??? a pytam sie dlatego ze ostatnio bylam na imprezce gdzie prawie cala noc obgadywalismy wlasnie tego 18 letniego chlopaka ktory mial owy lancuszek z serduszkiem :) jakie jest wasze zdanie...(moje negatywne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teń łańcuszek by mógł być...nawet złoty....ale to serduszko mógł sobie darować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla Mnie to obojętne każdy nosi jak lubi a co do tego obgadywania to nie wiem czy ty byś chciała być na jego miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonka
Mój mężczyzna ma 20lat i nosi srebrny łańcuszek z połową serca, ja nosze taki sam z druga połową, nie uwaamy tego za obciach. Podarowaliśmy sobie taki prezent na 2 Walentynki razem spędzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atams
byl motywem napedzajacym coraz to nudniejsza rozmowe wsrod nowo poznanych kolegow :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże przyłażą na impreze
i obgaduja chłopaka bo nosi łańcuszek z serduszkiem !!!:O mój mąż dostał kiedyś od naszej 5-letniej córki blaszany pierścioneczek z kwiatuszkiem i musiał go nosic 2 dni i co gdyby ktos go zobaczył -no to pewno gej !:O ...dzieci ile wy macie lat,że takimi pierdołami sie zajmujecie ...kto co nosi na szyi i dlaczego ... u kogoś zobaczysz żdżbło a u siebie belki pod okiem nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie teraz tak się zastanawiam jak wyglądało to serduszko....jeśli było go pół albo były na nim np.inicjały jego dziewczyny to nic złego że nosi....ja sobie wyobraziłam jakieś takie babskie to serduszko.takie zdobione z cyrkoniami...więc autorko jak wyglądało to serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atams
a no bylo typowo damskie :) zadna polowka tylko calutkie serduszko, rowniez zlote :), bez zadnego inicjalu... dziewczyny wtedy tez nie mial :P . Chyba ze tak strasznie kocha np. swoja mame i ukazuje jej to w ten sposob :) .. nie wiem, nie rozmawialam z nim na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie wiedzieć a obgadać i osądzić , a co z tego jeśli dostał od mamy ???? Od razu do piachu z nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×