Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ty juz wiesz o co mi chodzi :) :) :) ) chcialabym wiedziec tyle co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingus >> ciesze sie ze sie rozumiemy prawie bez slow :) Jestem pod wrazeniem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jestem grzeczn juz nie bede , daj mi jeszcze jedną szanse masz mnie na widelcu prosze cie dalas mi nauczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie , przeciez nie robie nic wiecej . Narazie wystarczy . Pisz dalej a ja sie ogranicze do robienia kopii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingus, musisz jej napisać, że jest najmądrzejsza, najwspanialsza, naj naj naj. ona bardzo to lubi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi na słowo :-) zawsze jak ją krytykowałam zostawało to natychmiast usuwane (w przeciwieństwie do innych o wiele bardziej chamskich wypowiedzi innych forumowiczek), ale jak tylko napisałam że modessa jest naj, to nikt nie śmiał tego usunąć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modessa, ty wiesz, że ja bym dla ciebie wszystko, samolot i lotnisko, nawet skoczę do San Francisco, a to wcale nie jest blisko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę moje zdanie
Modessa jest bezstronna -mam wielki szacunek dla Niej.Da się zauwazyc ,że nikogo nie faworyzuje,usuwa posty kazdego ,kto narusza regulamin Modesso Miłego dzionka 🖐️,tak 3 maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącę---> modessa to ty? ;-) a jeśli nie, to niestety nie zawsze jest tak jak mówisz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
intima ,zdecyduj w koncu jaka jest....Moim zdaniem spoko dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, oczywiście, decyduję się - najfajniejsza babka na forum [fajna babka---> wybacz mi ;-) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o bana
dla intimy.Powód: niestałosć i wazeliniarstwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę o bana ---> wiesz, że jej nie trzeba dwa razy powtarzać ;-) ale ona wie że nie zrobi to na mnie wrażenia ;-) swoją drogą, gdyby chciało sie stosować do twoich rad to można by łocipieć - napisze się coś nie tak na modessę - źle, wychwala się ją pod niebiosa też źle :-D ach, te baby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×