Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Johny Lennon

agent nieruchomości bez doświadczenia

Polecane posty

Gość Johny Lennon

mam pytanie,może ktoś mi powie w której firmie jest najlepiej pracować jako początkujący agent nieruchomości,niech ktoś się podzieli doświadczeniami,jaka to praca,czy dobrze płatna,wydaje mi się żeto coś fajniejszego niż przedstawiciel handlowy.Czy ktoś wie cokolwiek np. o firmach:Komdar,Goldhaus,Artis,Krupa,Legartis,Ledziedz.Kto pracował w jakimś z tych biur,może być inne, jako agent bez doświadczenia,chwalicie sobie tą pracę,może wpisujcie się po kolei gdzie/płaca/ilośc godzin/atmosfera/stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenciara
tez mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest naprawdę
ja pracowałam w innej agencji, zarobki b. małe, bo plus ewntualna prowizja, której oczywiście na początku nie ma ogólnie harówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zainteresowanych praca w nieruchomościach. Szukamy osoby z woj. opolskiego z licencją - kontakt 0-77/442-66-34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczanka 26
Hej Zobaczyłem że piszecie o nieruchomościach i ich sprzedawaniu. Pomimo tego że szukałam innej informacji o okolicach Torunia Szukam mieszkania na wynajem w torubiu i ten artykuł http://mieszkania.torun.pl mi się spodobał. Ciekawie powiedziane. Całkiem czekam na więcej. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka rolnika 24
Cześć Zobaczyłem że rozmawiacie o mieszkaniach i ich wynajmowaniu. Chociaż poszukiwałam innej informacji o Toruniu Poszukuję mieszkania na wynajem w torubiu i ten artykuł http://mieszkania.torun.pl mnie wciągnął. Ciekawie powiedziane. Poważnie, dobry wątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×