Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusiaaa

Egipt - w czym na sylwestra

Polecane posty

Gość anusiaaa

Bardzo proszę Was o radę. Wybieram się z mężem do Egiptu. Wiem,że w hotelu będzie kolacja sylwestrowa i kompletnie nie mam pojęcia jak powinnam się na nią ubrać.Czy powinnam ubrać suknię wieczorową- czy po prostu tak zwyczajnie jak na każdą kolację. Nie chciałabym się zbłaźnić ani na "+" ani na "-". Będę wdzięczna za każdą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.lo74
zalerzy tez jakiej kategorii hotel wybrałaś? Jeśli ekskluzywny to i ubiur odpowiedni ale jeśli hotelik ** to raczej prosty -skromny strój.Choć wcześniej obadaj sytuacje wśród pozostałych gosci-myśle ,że poznacie ludzi przed imprezą!powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze- może to zabawne ale weź coś na ramiona- w Egipcie o tej porze wieczorami może wiać zimny wiatr- niedawno wróciłam;) a po drugie- mam nadzieję że wybrałaś hotel dobrej klasy bo w tym niższych możesz się zdziwić... :> sukienka- IMO - powinna być wizytowa... myślę że mała czarna jest zawsze na czasie:) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaa
Wielkie dzięki za pomoc! Tak własnie myślałam, że powinno to być coś eleganckiego ale z umiarem. Hotel jest 5*****, więc na pewno będą tam też super kreacje wieczorowe - ale z tego co się dowiedziałam, to nie jest bal sylwestrowy, tylko uroczysta kolacja. Myślę, że wystarczy mi czarna spódniczka + czarna bluzka + elegancki bucik. Duża buzka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×